Anasayfa > TTPrime
Primelılara özel ücretsiz GastroClub üyeliği ile yüzlerce restoranda kat kat indirim ayrıcalığı

Türk Telekom Prime’la İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Çeşme ve Bodrum’daki seçkin restoranlarda GastroClub ile %30’a varan indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor. Bu ayrıcalıktan yararlanmak için;

● Türk Telekom Prime mobil müşterilerinin PRIME GURME, evde internet müşterilerinin PRIMEGURME TCKN yazıp 6262’ye SMS göndererek kampanya kodu almaları,

● GastroClub mobil uygulamasını telefonuna indiren müşterilerimiz sırasıyla Promosyonlu Kayıt > Aktivasyon Kodu İle Üye Ol > Aktivasyon Kodu adımlarını takip ederek SMS ile iletilen kampanya kodunu < Aktivasyon Kodu > alanına yazarak ücretsiz GastroClub hesaplarını oluşturmaları gerekir.

Hayatınıza lezzet katacak GastroClub restoranları

Kampanya Koşulları

Bu kampanyadan, Türk Telekom Prime mobil ve evde internet müşterileri yararlanabilir. 03.10.2017 - 02.10.2018 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyanın geçerli olduğu dönem süresince uygulama üzerinden indirimlerden yararlanma sınırı bulunmamaktadır. SMS ile alınan kampanya kodları sadece GastroClub mobil uygulamasına kayıt aşamasında kullanılacaktır. Gastroclub mobil uygulamasına kayıt için gerekli olan kampanya kodu her müşteri için 1 defa verilecektir. Kampanya kapsamında alınan kampanya kodu tek bir müşteri için geçerlidir.

Restoran ayrıcalıkları restoranların uygunluk ve doluluk durumuna göre karşılanacaktır.Detaylı bilgi için 444 4 375 no'lu Türk Telekom Prime müşteri hizmetleri aranabilir.

Kampanya kapsamında değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme/dondurma hakkı Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş. ‘de saklıdır. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Avea İletişim Hizmetleri A.Ş ve TTNET A.Ş. sorumlu değildir.