Wagamama Kanyon
Mutfak Türü : Asya - Uzakdoğu
0212 353 04 74
Kanyon AVM, Büyükdere Cad. No:185 Kat : G Levent – Beşiktaş / İstanbul
  • İndirim OranıBütün Gün - %20
FOTOĞRAFLAR
NASILDIR?

“Pozitif yaşayın!” sloganıyla, Japon mutfağının dünya temsilcilerinden Wagamama; farklı konsepti, rahat ve hayat dolu atmosferiyle müşterilerini 2006’dan beri İstanbul’da ağırlamaya devam ediyor. Yemeklerinin lezzetli, besleyici ve taze olmasına önem veren Wagamama’da büyük kâselerde sunulan sulu noodle (ramen) ve hindistancevizi sütlü noodle (kare noodle), mekanın en bilinen yemeklerinden. Wagamama herkesin damak tadına hitap ediyor; çeşitler arasından seçim yaparken istemediğiniz bir malzeme olursa çıkarabiliyor, vejeteryanlara özel noodle seçenekleri sunabiliyorlar.

 

Wagamama’da birkaç çeşit salata ve yemeğinizin yanına isteyebileceğiniz, Japon turşusu, acı biber, buharda beyaz pilav gibi ekstralar da mevcut. Masalarda tuz ve karabiber dışında soya sosu, biber yağı ve Japonların sihsimi adını verdikleri karışık baharatlarından var. Şarap, bira, taze meyve suları, kahve ve sake içebiliyorsunuz. 
 

Wagamama, Kanyon Şubesi’nde GastroClub üyelerini %20 indirimli ağırlıyor.

ÖNEMLİ NOT
GastroClub indiriminiz alkollü içeceklerde geçerli değildir.
NASIL GİDİLİR
YEMEDEN OLMAZ
Teriyaki Steak Soba
Teppanda pişirilen soba noodle, marine edilmiş biftek, çeşitli biberler ve teriyaki sos üzerinde susam ile servis edilen bu uzakdoğu yemeğini denemenizi kesinlikle öneriyoruz!..
GASTROMEKANIN ÖZELLİKLERİ
Ambiyans
Modern Rahat
PAHALILIK DERECESİ
PARK DURUMU
Otopark
PAKET SERVİS İNDİRİM ORANI
%20
İNDİRİM ORANLARI
%20 indirim