Wagamama Kanyon
Cuisine : Asya - Uzakdoğu-Vegan
0212 353 04 74
Kanyon AVM, Büyükdere Cad. No:185 Kat : G Levent – Beşiktaş / İstanbul
  • Discount RateAll Day - %20
PHOTOS
COMMENTARY

“Pozitif yaşayın!” sloganıyla, Japon mutfağının dünya temsilcilerinden Wagamama; farklı konsepti, rahat ve hayat dolu atmosferiyle müşterilerini 2006’dan beri İstanbul’da ağırlamaya devam ediyor. Yemeklerinin lezzetli, besleyici ve taze olmasına önem veren Wagamama’da büyük kâselerde sunulan sulu noodle (ramen) ve hindistancevizi sütlü noodle (kare noodle), mekanın en bilinen yemeklerinden. Wagamama herkesin damak tadına hitap ediyor; çeşitler arasından seçim yaparken istemediğiniz bir malzeme olursa çıkarabiliyor, vejeteryanlara özel noodle seçenekleri sunabiliyorlar.

 

Wagamama’da birkaç çeşit salata ve yemeğinizin yanına isteyebileceğiniz, Japon turşusu, acı biber, buharda beyaz pilav gibi ekstralar da mevcut. Masalarda tuz ve karabiber dışında soya sosu, biber yağı ve Japonların sihsimi adını verdikleri karışık baharatlarından var. Şarap, bira, taze meyve suları, kahve ve sake içebiliyorsunuz. 
 

Wagamama, Kanyon Şubesi’nde GastroClub üyelerini %20 indirimli ağırlıyor.

IMPORTANT NOTE

GastroClub discount will not be applied on alcoholic beverages.

ON THE MAP
MUST-EAT
Teriyaki Steak Soba
Teppanda pişirilen soba noodle, marine edilmiş biftek, çeşitli biberler ve teriyaki sos üzerinde susam ile servis edilen bu uzakdoğu yemeğini denemenizi kesinlikle öneriyoruz!..
DETAILS
Ambience
Modern Comfort
EXPENSIVENESS
PARKING
Otopark
TAKE AWAY DISCOUNT RATE
%20
DISCOUNTS
%20 indirim