Wagamama City's AVM
Mutfak Türü : Asya - Uzakdoğu-Paket Servis
0212 373 27 40
Teşvikiye Cad, Teşvikiye Mh. No: 162 City's AVM Nişantaşı, İstanbul
  • İndirim OranıBütün Gün - %20
FOTOĞRAFLAR
NASILDIR?

“Pozitif yaşayın!” sloganıyla, Japon mutfağının dünya temsilcilerinden Wagamama, 2006’dan beri İstanbul’da müşterilerini sayısız noodle çeşidiyle buluşturmaya devam ediyor. Yemeklerinin taze ve sağlıklı olmasına önem veren Wagamama’da büyük kâselerde sunulan sulu noodle (ramen), hindistancevizi sütlü sulu noodle (kare noodle), özel teppan ızgarasında pişen noodle’lar ve acılı noodle yemekleri, mekanın en bilinen yemeklerinden. Wagamama, menülerde farklı seçenekler sunmayı da ihmal etmiyor. Örneğin vejeteryanlar ve rejim yapanlar için farklı noodle çeşitleri hazırlanmış. Çeşitler arasından seçim yaparken istemediğiniz bir malzeme olursa çıkarabiliyorlar.
 

 Wagamama’da birkaç çeşit salata ve yemeğinizin yanına isteyebileceğiniz, Japon turşusu, acı biber, buharda beyaz pilav gibi ekstralar da mevcut. Masalarda tuz ve karabiber dışında soya sosu, biber yağı ve Japonların sihsimi adını verdikleri karışık baharatlarından var. Şarap, bira, taze meyve suları, kahve ve sake içebiliyorsunuz. 
 

Wagamama, Nişantaşı Şubesi’nde GastroClub üyelerini %20 indirimli ağırlıyor!

ÖNEMLİ NOT
GastroClub indiriminiz alkollü içeceklerde geçerli değildir.
NASIL GİDİLİR
YEMEDEN OLMAZ
Teriyaki Steak Soba
Teppanda pişirilen soba noodle, marine edilmiş biftek, çeşitli biberler ve teriyaki sos üzerinde susam ile servis edilen bu uzakdoğu yemeğini denemenizi kesinlikle öneriyoruz!..
GASTROMEKANIN ÖZELLİKLERİ
Ambiyans
Modern Rahat
PAHALILIK DERECESİ
PARK DURUMU
Otopark
PAKET SERVİS İNDİRİM ORANI
%20
İNDİRİM ORANLARI
%20 indirim