Trilye Restaurant
Cuisine : Balık Restoranı
0312 447 12 00
Kazım Özalp Mah. Kuleli Sokak No.32 Gaziosmanpaşa/Ankara
  • Reservation RequiredREZ
  • Discount RateAll Day - %10
PHOTOS
COMMENTARY

Gaziosmanpaşa'da bulunan Trilye Restoran konuklarını; vişne, kayısı ve elma ağaçlarıyla hayat dolu yazlık bahçesi, taş binası ve serasıyla eski bir villada ağırlıyor. Bahçe özellikle güzel havalarda büyük ilgi görüyor. Kışları ise cam duvarlarıyla göz alan sera ve taş binada damak tadınızı renklendirebilirsiniz.
 

Akdeniz mutfağından oluşan menüde özellikle deniz kabukluları geniş yer tutuyor. Yemeğe önce soğuk başlangıçların bol seçeneği ile başlayabilirsiniz. Sonra salatalar, ara sıcaklar ve ardından tabii ki enfes balıklar. Trilye menüsünün bir başka özelliği her zaman yeni bir meze ya da pişirme tekniğiyle karşılaşıyor olmanız. Menüde sadece Türk mutfağının lezzetleri bulunmuyor, birçok ülkenin tadı da burada yer alıyor. İspanya'nın paellası, Amerika'nın deniz kabukluları çorbası, Belçika'nın midye marinatası ve daha birçoğu… 
 

Özgün lezzetini en iyi şekilde sunmayı hedefleyerek kendini, sadece Ankara'daki değil ülke genelindeki birçok balıkçının arasında ön plana çıkaran Trilye, uluslararası düzeyde de ses getiriyor. En son nisan ayında Londra'daki Summit of Leaders kuruluşu tarafından "En İyi İşletme" ödülünü alan Trilye Restoran, son zamanlarda uluslararası Sokrat Komitesinden aldığı ödülle başarılarını devam ettiriyor. Ayrıca 44 Avrupa ülkesindeki 516 şehir restoranının yer aldığı "2014'ün En Çok Tercih Edilen Restoranları" listesine girdiğini de belirtmeden geçmeyelim.
 

Trilye'yi tanımlamakta zorlanabilirsiniz. Deniz ürünleri ya da balık severlerin toplandığı bir kulüp mü, ev sahiplerinin konuklarını ağırladığı kendi evleri mi yoksa gurmesel tatlar içeren bir restoran mı? GastroClub üyeliğinizin sağladığı %10 indirimle bu deneyimi yerinde yaşayıp bu tanımı kolayca yapabilirsiniz.

IMPORTANT NOTE

Please don't forget to mention that you're a GastroClub member to gain the benefits of your reservation privileges.

ON THE MAP
MUST-EAT
İsli Ahtapot Izgara
Elma talaşında füme edilmiş ve ballı tane hardal sos ile servis edilen ahtapot bacağını, başlangıç olarak kesinlikle tavsiye ediyoruz!
DETAILS
Ambience
Family Business Dinner chic Garden
EXPENSIVENESS
PARKING
Vale
DISCOUNTS
%10 indirim