Taps
Cuisine : Bar - Bistro-Dünya Mutfağı
0212 263 87 00
Cevdet Paşa Cad. No:119 Bebek/İstanbul
  • Reservation RequiredREZ
  • Discount RateAll Day - %10
PHOTOS
COMMENTARY

3 katlı yalısında misafirlerini ağırlayan TAPS Bebek, enfes biralarını ve iddialı mutfağını eşsiz boğaz manzarasında sunmaya devam ediyor. TAPS Bebek, özel üretim biraları ve seçkin dünya mutfağı sayesinde eğlencenin ve lezzetin adresi.

Kendi üretimi olan ve dünyanın beğenerek içtiği Kölsch, Red Ale, Strong Ale, Golden Ale, Munich Ale, Amber Ale, Vienna Lager, Pilsner çeşitleri, Helles, Hefeweizen, Dunkel ve Rauchbier gibi birçok bira çeşidi TAPS Brewery ve Restaurant'larında taze olarak biraseverlerin beğenisine sunuluyor.

TAPS, sunduğu bira eşitleriyle olduğu kadar yiyeceklerinde de iddialı bir menüye sahip. Uluslararası mutfaklardan seçilerek oluşturulmuş menü, biraya eşlik edecek başlangıçlardan leziz burger ve et çeşitlerine, taze deniz mahsullerinden makarna ve risotto çeşitlerine uzanan geniş bir yelpazede servis ediliyor.

Tüm katlardan rahatça izlenebilen eşsiz boğaz manzarası ve özenle dekore edilen iç ve dış tasarımıyla dikkat çeken TAPS Bebek, Bebek'in en özel mekanlarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

Birbirinden özel biraları dünya mutfağının en özel lezzetleriyle misafirleriyle buluşturan TAPS Bebek, GastroClub üyelerini %10 indirimli ağırlıyor.

Not: Rezervasyon yaptırırken GastroClub üyeliğinizden bahsetmeyi unutmayın.

IMPORTANT NOTE

Please don't forget to mention that you're a GastroClub member to gain the benefits of your reservation privileges.

ON THE MAP
MUST-EAT
Taps Bira Tabağı
İster iş çıkışı isterseniz ise hafta sonları Taps Bebek'te muhteşem manzarası ile birlikte bira tabağını söylemeyi unutmayın!
DETAILS
Ambience
Scenery Modern Garden Music
EXPENSIVENESS
PARKING
Vale
DISCOUNTS
%10 indirim