Taps
Mutfak Türü : Bar - Bistro-Dünya Mutfağı
0212 263 87 00
Cevdet Paşa Cad. No:119 Bebek, İstanbul
  • Rezervasyon GereklidirREZ
  • İndirim OranıBütün Gün - %10
FOTOĞRAFLAR
NASILDIR?

3 katlı yalısında misafirlerini ağırlayan TAPS Bebek, enfes biralarını ve iddialı mutfağını eşsiz boğaz manzarasında sunmaya devam ediyor. TAPS Bebek, özel üretim biraları ve seçkin dünya mutfağı sayesinde eğlencenin ve lezzetin adresi.

Kendi üretimi olan ve dünyanın beğenerek içtiği Kölsch, Red Ale, Strong Ale, Golden Ale, Munich Ale, Amber Ale, Vienna Lager, Pilsner çeşitleri, Helles, Hefeweizen, Dunkel ve Rauchbier gibi birçok bira çeşidi TAPS Brewery ve Restaurant'larında taze olarak biraseverlerin beğenisine sunuluyor.

TAPS, sunduğu bira eşitleriyle olduğu kadar yiyeceklerinde de iddialı bir menüye sahip. Uluslararası mutfaklardan seçilerek oluşturulmuş menü, biraya eşlik edecek başlangıçlardan leziz burger ve et çeşitlerine, taze deniz mahsullerinden makarna ve risotto çeşitlerine uzanan geniş bir yelpazede servis ediliyor.

Tüm katlardan rahatça izlenebilen eşsiz boğaz manzarası ve özenle dekore edilen iç ve dış tasarımıyla dikkat çeken TAPS Bebek, Bebek'in en özel mekanlarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

Birbirinden özel biraları dünya mutfağının en özel lezzetleriyle misafirleriyle buluşturan TAPS Bebek, GastroClub üyelerini %10 indirimli ağırlıyor.

Not: Rezervasyon yaptırırken GastroClub üyeliğinizden bahsetmeyi unutmayın.

ÖNEMLİ NOT
Cuma ve cumartesi akşamları rezervasyon yaptırırken GastroClub üyeliğinizden bahsetmeyi unutmayın.
NASIL GİDİLİR
YEMEDEN OLMAZ
Taps Bira Tabağı
İster iş çıkışı isterseniz ise hafta sonları Taps Bebek'te muhteşem manzarası ile birlikte bira tabağını söylemeyi unutmayın!
GASTROMEKANIN ÖZELLİKLERİ
Ambiyans
Manzara Modern Bahçeli Müzikli Eğlence
PAHALILIK DERECESİ
PARK DURUMU
Vale
İNDİRİM ORANLARI
%10 indirim