Shang Palace, Shangri La
Mutfak Türü : Asya - Uzakdoğu
0212 275 88 88
Shangri-La Bosphorus B1 Katı, Sinanpaşa Mah, Hayrettin İskelesi Sok, No.1,Beşiktaş, İstanbul
  • Rezervasyon GereklidirREZ
  • İndirim OranıBütün Gün - %15
FOTOĞRAFLAR
NASILDIR?

Çin ve Kanton mutfağının en güzel ve iddialı örneklerinin sunulduğu Shng Palace özel menüsünün yanı sıra farklı sunumları, eğlenceli performansları ve şık ambiyansı ile Asya mutfağını sevenlere unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.  Özellikle Çinli Executive Şef Foong Wai Loong’un davetkâr sunumuyla renklenen menünün öne çıkan yemekleri arasında Çin’den sadece bu amaç için getirilen “ördek fırınları”nda özel olarak hazırlanan ve Fransa’dan getirilen “Pekin Ördeği” ve her öğlen sınırsız yiyebileceğiniz Çin mantısı “Dim Sum” çeşitleri yer alıyor.

 

Siz de Asya Mutfağından vazgeçemeyenlerdenseniz, Shang Palace'ta GastroClub üyelerinin her zaman %20 indirimli ağırlandığını unutmayın!

 

Ayrıca GastroClub üyesi olarak Shangri-La'nın meşhur Chi, The Spa'sında da %20 indirimle ağırlandığınızı, yüzme havuzu ve son teknolojik ürünlerle donatılmış Sağlık Kulübü'nü deneyimleyebilmeniz için de günlük ücretsiz giriş ayrıcalığınız olduğunu biliyor muydunuz? Bunun için Reservation@GastroClub.com.tr'ye e-mail atmanız yeterlidir.

ÖNEMLİ NOT
Chi, The Spa'daki %20 indiriminizi kullanmak için de burada kart oluşturabilirsiniz! GastroClub avantajınız 'Dim Sum' menüsünde geçerli değildir.
NASIL GİDİLİR
YEMEDEN OLMAZ
Mangolu Puding
Lezzetli bir akşam yemeğinden sonra tatlı olarak Mangolu Pudingi kesinlikle tavsiye ediyoruz...
GASTROMEKANIN ÖZELLİKLERİ
Ambiyans
İş Yemeği Modern Şık
PAHALILIK DERECESİ
PARK DURUMU
Vale
İNDİRİM ORANLARI
%15 indirim