Ohannes Burger - Bornova
Mutfak Türü : Burgerci-Fast Food
0 232 373 99 70
Kazım Dirik Mah. 162 Sok. No:14 Küçükpark, Bornova, İzmir
  • İndirim OranıBütün Gün - %15
FOTOĞRAFLAR
NASILDIR?

"Hamburgerin atası değil. Babası." Ev yapımı tadındaki köftesi, farklı ekmeği ve sos çeşitleriyle ön plana çıkan hamburgerleriyle Ohannes Burger, İzmir'de Bornova, Alsancak ve Göztepe şubelerinde GastroClub üyelerini ayrıcalıklı bir lezzet deneyimine davet ediyor.
 

 Günümüzde; ekmeklerin her gün taş fırında pişirilerek hazırlayan, soslarını günlük olarak üreten ve en kaliteli dana etinin kullanımına özen gösteren bir yer bulmak gittike zorlaşıyor. Ohannes Burger sayısı bir hayli az olan bu mekanlardan birisi. İzmir'de özellikle gençlerin sıkça gittiği, üç şubesinde de hoş bir dekorasyonla samimi bir atmosfer yaratmayı başarmış olan Ohannes Burger her çeşit damak tadına uygun bir menüyle misafirlerini ağırlıyor.
 

Güne sabah kahvaltısının en Ohannes haliyle başlayabilirsiniz. Fırınlanarak çıtır hale getirilmiş özel ekmek, tavada yumurta, bol afyon sucuğu, frankfurt sosis, salam ve eritilmiş kaşarın enfes uyumu güne mükemmel bir başlangıç yapmanızı sağlayacak.
 

Burger menüsündeki; Cheese, Indie, Swiss, Mexi ve Change çeşitleri farklı farklı damak zevklerine hitap ediyor. Özellikle Indie, Swiss ve Mexi çeşitleri isimlerini aldıkları ülkelerin özel lezzetlerini içeriyor. Ayrıca miniburger olarak; çocuklar için XS, Sloppy Joe ve İstanbulluların yakından tanıdığı Islak Hamburger seçenekleri de menüde bulunuyor.
 

Menüde burger dışında salata, tost, makarna, aperatif ve tatlı çeşitlerini bulabilirsiniz.
 

Yemek ve atmosfer uyumunu başarılı şekilde sunan ve farklı damak zevklerine hitap eden lezzetleriyle Ohannes Burger Bornova, Alsancak ve Göztepe şubelerinde GastroClub üyelerini %15 indirimli ağırlıyor.

NASIL GİDİLİR
YEMEDEN OLMAZ
Mozerella Sticks
Ohannes Burger'ın enfes yemeklerinin yanında, içinde akışkan peynir, üstü çıtır çıtır bu lezzeti denemenizi kesinlike öneriyoruz!
GASTROMEKANIN ÖZELLİKLERİ
Ambiyans
Rahat
PAHALILIK DERECESİ
PARK DURUMU
Sokak
İNDİRİM ORANLARI
%15 indirim