O Maestros
Mutfak Türü : Ege - Akdeniz-Meyhane
0212 287 49 61
1. Cadde No:73 Arnavutköy, İstanbul (Arnavutköy İskelesi karşısı)
  • Rezervasyon GereklidirREZ
  • İndirim OranıBütün Gün - %10
FOTOĞRAFLAR
NASILDIR?

Boğaz manzarası eşliğinde muhteşem Rum lezzetlerini tadabileceğiniz, İstanbul'daki gerçek Rum Meyhanelerinden bir tanesi...

O Maestros, Roma İmparatorluğu’ndan Osmanlı’ya, Yunanistan’dan Türkiye’ye kadar uzanan meyhane kültürünü Arnavutköy’e taşıyor. Lezzetli sofra keyifleri ile Ege mutfağının da bir parçası olan dostluk ve sohbetin, lezzet ve keyifle harmanlandığı bir rahatlama ortamını konuklarıyla buluşturuyor. Menünün yıldızı çeşit çeşit mezeler: Beyaz tarama, Maria’nın Rus salatası, yengeç bacağı salatası, Torik lakerda, füme uskumru, yılan balığı, deniz pastırması...O Maestros, tüm mezelerini taptaze ürünlerle kendi mutfağında hazırlıyor. Masalara gelen tüm tatlar mekanın spesiyallerinden ve orijinal Rum mezelerinden oluşuyor. Kalamar tava, ızgara ve dolma, Horiatiki, Sahanaki, ahtapot ızgara, midye pilavı, patlıcan ezmesi ve Chios fava ile sürüyor sofra keyfi.

Mekanın keyifli anları yemekten sonra da devam ediyor. Yunan müziği, konukları kimi zaman oldukları yerde kimi zaman restoranın içinde hareketlendiriyor, keyiflendiriyor.

Arnavutköy'de, taverna keyfi yaşamak, gerçek Ege ve Akdeniz mutfağının özel mezelerini keşfetmek için O Maestros siz GastroClub üyelerini %10 indirimli ağırlıyor!

ÖNEMLİ NOT
Fiks menülerde GastroClub indiriminiz geçerli değildir. 
NASIL GİDİLİR
YEMEDEN OLMAZ
Deniz Ürünleri Mezeleri
O Maestros'un deniz ürünlerinden yapılan mezeleri yemeyi asla ihmal etmeyin. Mezeler Rum,Yunan ve Türk mutfağının esintileriyle oluşturulmuş.
GASTROMEKANIN ÖZELLİKLERİ
Ambiyans
Manzara Otantik Müzikli Eğlence
PAHALILIK DERECESİ
PARK DURUMU
Sokak
İNDİRİM ORANLARI
%10 indirim