numnum - Tepe Prime
Mutfak Türü : Burgerci-Dünya Mutfağı-İtalyan
0312 287 82 87
Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bulvarı 3. Km No:266 A-06 / A-09 Çankaya, Ankara / Türkiye
  • İndirim OranıBütün Gün - %10
FOTOĞRAFLAR
NASILDIR?

“Fark yaratmak” için doğan Numnum, gerçek bir ‘aile restoranı’ hayali üzerine kuruldu ancak kısa zaman içersinde sadece ailelerin değil, gençlerin, çocuklu ailelerin, çiftlerin, genç profesyonellerin İstanbul’daki uğrak mekanı haline gelmeyi başardı.

 

Herkesin “lezzetli ve iyi yemeği, uygun fiyata ve hızlı” yemesini ilke edinen Numnum’ın kapsamlı menüsü, Dünya mutfaklarının harmanlanması sonucunda oluşturulmuş. Elle şekillenen hamburgerler, sandwichler, zengin salatalar, lezzetli ana yemekler, light seçenekler, taş fırında kepekli hamur ile yapılan pizzalar, akılda kalan tatlılar ve özel çocuk menüsü ile geniş bir kitleye hitap ediyor. Aynı zamanda Numnum, güler yüzlü, bilgili, kendinden emin ama alçak gönüllü ve işini öne çıkaran bir ekip ile gününüze neşe saçıyor! Her şart ve koşulda “iyi yiyecek ve içecek” inancının güçlü savunucusu Numnum, Tepe Prime şubesinde GastroClub üyelerine %10 indirimli!

NASIL GİDİLİR
YEMEDEN OLMAZ
Dondurmalı Brownie
Lezzetli ve doyurucu yemeklerinden sonra, dondurma ve fındık kremalı gofret ile servis edilen bu eşsiz tadı denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz!
GASTROMEKANIN ÖZELLİKLERİ
Ambiyans
Aile Modern Rahat
PAHALILIK DERECESİ
İNDİRİM ORANLARI
%10 indirim