numnum - Tepe Prime
Cuisine : Burgerci-Dünya Mutfağı-İtalyan
0312 287 82 87
Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bulvarı 3. Km No:266 A-06 / A-09 Çankaya, Ankara / Türkiye
  • Discount RateAll Day - %10
PHOTOS
COMMENTARY

“Fark yaratmak” için doğan Numnum, gerçek bir ‘aile restoranı’ hayali üzerine kuruldu ancak kısa zaman içersinde sadece ailelerin değil, gençlerin, çocuklu ailelerin, çiftlerin, genç profesyonellerin İstanbul’daki uğrak mekanı haline gelmeyi başardı.

 

Herkesin “lezzetli ve iyi yemeği, uygun fiyata ve hızlı” yemesini ilke edinen Numnum’ın kapsamlı menüsü, Dünya mutfaklarının harmanlanması sonucunda oluşturulmuş. Elle şekillenen hamburgerler, sandwichler, zengin salatalar, lezzetli ana yemekler, light seçenekler, taş fırında kepekli hamur ile yapılan pizzalar, akılda kalan tatlılar ve özel çocuk menüsü ile geniş bir kitleye hitap ediyor. Aynı zamanda Numnum, güler yüzlü, bilgili, kendinden emin ama alçak gönüllü ve işini öne çıkaran bir ekip ile gününüze neşe saçıyor! Her şart ve koşulda “iyi yiyecek ve içecek” inancının güçlü savunucusu Numnum, Tepe Prime şubesinde GastroClub üyelerine %10 indirimli!

ON THE MAP
MUST-EAT
Dondurmalı Brownie
Lezzetli ve doyurucu yemeklerinden sonra, dondurma ve fındık kremalı gofret ile servis edilen bu eşsiz tadı denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz!
DETAILS
Ambience
Family Modern Casual
EXPENSIVENESS
DISCOUNTS
%10 indirim