Nikki Beach Bodrum
Mutfak Türü : Ege - Akdeniz-Türk
0 252 211 27 00
Torba Mah. Kaynar Cad. No:15 Bodrum/Muğla
  • Kişi Limiti 2
  • İndirim OranıBütün Gün - %20
FOTOĞRAFLAR
NASILDIR?

Ege Denizi'nin turkuaz sularının kenarında konumlanan Nikki Beach Bodrum, Türkiye'nin en sevilen seyahat destinasyonlarından olan Bodrum Yarımadası'nın Torba bölgesinin kıyısında yer alıyor.

 

Dünyanın dört bir yanındaki Nikki Beach'ler gibi aynı şık ve modern dokuyla hazırlanan, eğlencenin ve güzel enerjinin hiç durmadığı Nikki Beach Restoran ve Beach Club, sushi ve dünya lezzetlerine sahip menüsü ve bembeyaz şezlonglarıyla misafirlerini ağırlıyor.

 

"Nikki Beach White Party konsepti, dünyanın dört bir yanında heyecanla beklenen bir akşam. Nikki Beach’lerin ilk ‘White Party’si Nikki Beach St. Tropez’de 2002 yılında, ikonik model Naomi Campbell’ın doğum günü sebebi ile gerçekleşti.” diyor Nikki Beach Worldwide Kurucusu ve Sahibi olan Jack Penrod. 2002 yılından beri Nikki Beach’in en meşhur ve en özel etkinliği haline gelen “White Party”, dünyada ilgi çekiyor ve birçok ünlüyü ağırlıyor.

 

Cuma ve cumartesi günleri yapılan "Happy Hour" ile eğlenceyi misafirleriyle buluşturan Nikki Beach; perşembe, cuma, cumartesi ve pazar günleri dansçı kızlar, perküsyon keman gösterisi ve canlı DJ performanslarıyla tatilinize hareketi getiriyor.

 

GastroClub üyeleri Nikki Beach'e birer misafirleriyle birlikte %20 indirimli giriş yapmanın keyfini yaşıyor. 

 

Nikki Beach, zodyak taksi ve VIP transfer hizmeti de sunmaktadır.

ÖNEMLİ NOT
GastroClub kartınızı girişte göstererek %20 indirimden faydalanabilirsiniz.
NASIL GİDİLİR
GASTROMEKANIN ÖZELLİKLERİ
Ambiyans
Club Manzara Müzikli Eğlence
PAHALILIK DERECESİ
PARK DURUMU
Otopark
İNDİRİM ORANLARI
%20 indirim