Nikki Beach Bodrum
Cuisine : Ege - Akdeniz-Türk
0 252 211 27 00
Torba Mah. Kaynar Cad. No:15 Bodrum/Muğla
  • Discount RateAll Day - %20
PHOTOS
COMMENTARY

Ege Denizi'nin turkuaz sularının kenarında konumlanan Nikki Beach Bodrum, Türkiye'nin en sevilen seyahat destinasyonlarından olan Bodrum Yarımadası'nın Torba bölgesinin kıyısında yer alıyor.

 

Dünyanın dört bir yanındaki Nikki Beach'ler gibi aynı şık ve modern dokuyla hazırlanan, eğlencenin ve güzel enerjinin hiç durmadığı Nikki Beach Restoran ve Beach Club, sushi ve dünya lezzetlerine sahip menüsü ve bembeyaz şezlonglarıyla misafirlerini ağırlıyor.

 

"Nikki Beach White Party konsepti, dünyanın dört bir yanında heyecanla beklenen bir akşam. Nikki Beach’lerin ilk ‘White Party’si Nikki Beach St. Tropez’de 2002 yılında, ikonik model Naomi Campbell’ın doğum günü sebebi ile gerçekleşti.” diyor Nikki Beach Worldwide Kurucusu ve Sahibi olan Jack Penrod. 2002 yılından beri Nikki Beach’in en meşhur ve en özel etkinliği haline gelen “White Party”, dünyada ilgi çekiyor ve birçok ünlüyü ağırlıyor.

 

Cuma ve cumartesi günleri yapılan "Happy Hour" ile eğlenceyi misafirleriyle buluşturan Nikki Beach; perşembe, cuma, cumartesi ve pazar günleri dansçı kızlar, perküsyon keman gösterisi ve canlı DJ performanslarıyla tatilinize hareketi getiriyor.

 

GastroClub üyeleri Nikki Beach'e birer misafirleriyle birlikte %20 indirimli giriş yapmanın keyfini yaşıyor. 

 

Nikki Beach, zodyak taksi ve VIP transfer hizmeti de sunmaktadır.

IMPORTANT NOTE

GastroClub kartınızı girişte göstererek %20 indirimden bir misafiriniz ile birlikte faydalanabilirsiniz.

ON THE MAP
DETAILS
Ambience
Club Panoramic Music
EXPENSIVENESS
PARKING
Otopark
DISCOUNTS
%20 indirim