Myka Charcuterie
Cuisine : Kahvaltı-Paket Servis-Şarküteri
0212 245 25 97
Pürtelaş Hasan Mah. Cihangir Cad. No:13/A Beyoğlu, İstanbul
  • Discount RateAll Day - %10
PHOTOS
COMMENTARY

Güzel bir güne kaliteli ürünlerle başlamanız, dilediğiniz zaman taze bir sandviçin tadını çıkarmanız, doğallık ve lezzete kolayca ulaşmanız için Myka Charcuterie; Cihangir’de çok güzel bir alternatif.
 

Menüde, yöresel ve yabancı peynir çeşitlerinden kahvaltılıklara, şarküterilerden hazır tabaklara kadar seçme şansınız bulunuyor.
 

Güne iyi bir başlangıç yapmak isteyenleri geniş ve lezzetli bir kahvaltı bekliyor. İş yoğunluğundan yemeğe vakit ayıramayanlar için leziz, sağlıklı ve doyurucu bir sandviç yanında taze portakal suyuyla ideal bir öğle yemeği opsiyonu. Günün sonunda ne yiyeceğini düşünmek istemeyenler için de yanında taze bir ekmekle ciğer tava seçeneği öne çıkıyor. Ayrıca ağızları tatlandıracak taze sakız kurabiyeleri sandviçlerinizden sonra Myka’nın ikramı.
 

Myka’da; ister sandviçinizin içine, ister iyi pişmiş bir etin yanına alabileceğiniz dünyaya mal olmuş bir lezzet olan humusu ve sofraların olmazsa olmazlarından mercimek köfteyi tüm doğallığı ve lezzetiyle bulabilirsiniz.
 

Misafirlerinin istek ve arzuları doğrultusunda menüsünü genişletmeye devam eden Myka Charcuterie, GastroClub üyelerini %10 indirimli ağırlıyor.

IMPORTANT NOTE

15% off on charcuterie.

ON THE MAP
MUST-EAT
Ruski
Macar salamı, rus salatası ve rokanın mükemmel uyumunun sizleri etkileyeceğinden eminiz.
DETAILS
Ambience
Comfort
EXPENSIVENESS
PARKING
Sokak
DISCOUNTS
%10 indirim