Köşebaşı - Levent
Mutfak Türü : Kebap-Paket Servis
0212 270 24 33
Çamlık Sokak No:15 3. Levent/İstanbul
  • Rezervasyon GereklidirREZ
  • İndirim OranıBütün Gün - %10
FOTOĞRAFLAR
NASILDIR?

Klasik kebap restoranı anlayışını yıkan ve geleneksel Türk mutfağında değişimin öncüsü olan Köşebaşı, Adana ve Tarsus yöresi et yemeklerinin lezzetlerini modern bir sunumla günümüze taşıyor.

 

Conde Nast Traveler dergisinin 14 binden fazla üyesi tarafından oluşturulan ‘Dünyanın En İyi 50 Restoranı’ listesinde Türkiye’yi temsil eden Köşebaşı, İspanya’da düzenlenen Uluslararası Turizm Fuarı’nda ‘Uluslararası Turizm, Otelcilik ve Catering Endüstrileri’ ödülüne ‘Geleneksel Türk Mutfağını En İyi Yansıtan Restoran’ olarak layık görüldü. Time dergisinin ‘İstanbul’daki en iyi kebap restoranı’ olarak sayfalarında yer verdiği Köşebaşı, misafirlerinin övgüleriyle adını tüm dünyaya duyurmayı sürdürüyor.

 

Levent’te gürültüden uzak bahçeli bir villada hizmet veren Köşebaşı Levent, 220 kişilik kışlık ve 230 kişilik yazlık oturma kapasiteli bir yer. Hem iş hem de yerleşim merkezlerine yakinliğiyle açıldığından beri büyük ilgi gören bir restoran. Ön bahçesi yeterince geniş, iç mekan oldukça ferah. Lig TV’den haftanın maçlarını canlı izleyebileceğinizi de hatırlatalım!

 

En iyi hammaddeleri özenle işleyerek, dünya standartlarında hizmet kalitesiyle misafirlerine sunan Köşebaşı, GastroClub üyelerini %10 indirimli ağırlıyor.

ÖNEMLİ NOT
Rezervasyon yaptırırken GastroClub üyeliğinizden bahsetmeyi unutmayın. GastroClub indirimi fiks menülerde geçerli değildir.
NASIL GİDİLİR
YEMEDEN OLMAZ
Şaşlık Kebabı
Özenle seçilen etlerden Köşebaşı kalitesiyle..
GASTROMEKANIN ÖZELLİKLERİ
Ambiyans
Aile İş Yemeği Bahçeli
PAHALILIK DERECESİ
PARK DURUMU
Vale
PAKET SERVİS İNDİRİM ORANI
%10
İNDİRİM ORANLARI
%10 indirim