Köşebaşı - Levent
Cuisine : Türk
0212 270 24 33
Çamlık Sokak No:15 3. Levent/İstanbul
  • Reservation RequiredREZ
  • Discount RateAll Day - %10
PHOTOS
COMMENTARY

Klasik kebap restoranı anlayışını yıkan ve geleneksel Türk mutfağında değişimin öncüsü olan Köşebaşı, Adana ve Tarsus yöresi et yemeklerinin lezzetlerini modern bir sunumla günümüze taşıyor.

 

Conde Nast Traveler dergisinin 14 binden fazla üyesi tarafından oluşturulan ‘Dünyanın En İyi 50 Restoranı’ listesinde Türkiye’yi temsil eden Köşebaşı, İspanya’da düzenlenen Uluslararası Turizm Fuarı’nda ‘Uluslararası Turizm, Otelcilik ve Catering Endüstrileri’ ödülüne ‘Geleneksel Türk Mutfağını En İyi Yansıtan Restoran’ olarak layık görüldü. Time dergisinin ‘İstanbul’daki en iyi kebap restoranı’ olarak sayfalarında yer verdiği Köşebaşı, misafirlerinin övgüleriyle adını tüm dünyaya duyurmayı sürdürüyor.

 

Levent’te gürültüden uzak bahçeli bir villada hizmet veren Köşebaşı Levent, 220 kişilik kışlık ve 230 kişilik yazlık oturma kapasiteli bir yer. Hem iş hem de yerleşim merkezlerine yakinliğiyle açıldığından beri büyük ilgi gören bir restoran. Ön bahçesi yeterince geniş, iç mekan oldukça ferah. Lig TV’den haftanın maçlarını canlı izleyebileceğinizi de hatırlatalım!

 

En iyi hammaddeleri özenle işleyerek, dünya standartlarında hizmet kalitesiyle misafirlerine sunan Köşebaşı, GastroClub üyelerini %10 indirimli ağırlıyor.

IMPORTANT NOTE

Please don't forget to mention that you're a GastroClub member to gain the benefits of your reservation privileges.

ON THE MAP
MUST-EAT
Şaşlık Kebabı
Özenle seçilen etlerden Köşebaşı kalitesiyle..
DETAILS
Ambience
Family Business Dinner Garden
EXPENSIVENESS
PARKING
Vale
TAKE AWAY DISCOUNT RATE
%10
DISCOUNTS
%10 indirim