Komşu Kahve - Alsancak
Mutfak Türü : Cafe
0232 421 88 21
Alsancak Mahallesi, Kıbrıs Şehitleri Caddesi, No:23/23/A, Konak/İzmir
  • İndirim OranıBütün Gün - %15
FOTOĞRAFLAR
NASILDIR?

Yüz yıllardır tüm dünyayı gezen, bir çok insanı bir anlığına da olsa etrafında toplayabilen ve her kültüre uyum sağlayan yegâne şey kahvenin öyküsü; artık Komşu Kahve’de sürüyor.

 

Komşu Kahve; her şeyden önce dünyanın seçkin kahve çekirdeklerinin profesyonellerce harmanlandığı, teknik bilginin farklı kültürler ve geleneklerle birleştiği bir marka algısı oluşturarak yoluna başladı. Kaliteli hammaddeyi profesyonel çözüm ortaklarıyla tamamladıktan sonra da marka algısını eşsiz sunum stiliyle pekiştirdi.

 

Menüsünde bulunan ve kahve severlerle paylaştığı her lezzete marka iç görüsünü de ekleyen Komşu Kahve; yıllardır kahve alışkanlığını değiştirmeyen tiryakilere de yeni akım kahve kültürünü benimseyen yenilikçi misafirlerine de aynı tonda hitap ederek dahilinde bulunduğu hizmet temelli kahve sektöründe “her neslin kahvecisi” olmayı kısa sürede başardı.

 

Kahvenin somut yapısının yanı sıra sahip olduğu kültürel değerini de bünyesine ekleyen Komşu Kahve; serüvenine başladığı ilk günden günümüze dek “kahvenin hatırına” diyerek her daim misafirlerini mutlu uğurlamayı kendisine vizyon edindi.

 

GastroClub üyeleri Komşu Kahve'de %15 indirimli ağırlanıyor.

NASIL GİDİLİR
YEMEDEN OLMAZ
İsli Türk Kahvesi
Fümelendirilerek farklı bir lezzete kavuşturulmuş, kokusu ve tadıyla Komşu Kahve'ye özel İsli Türk Kahvesi'ni denemenizi öneriyoruz.
GASTROMEKANIN ÖZELLİKLERİ
Ambiyans
Aile Rahat Teras
PAHALILIK DERECESİ
PARK DURUMU
Yok
İNDİRİM ORANLARI
Dünya Kahve Gününe Özel 1 Kahve alana 1 Kahve ikramımız!