Komşu Kahve - Alsancak
Cuisine : Cafe
0232 421 88 21
Alsancak Mahallesi, Kıbrıs Şehitleri Caddesi, No:23/23/A, Konak/İzmir
  • Discount RateAll Day - %15
PHOTOS
COMMENTARY

Yüz yıllardır tüm dünyayı gezen, bir çok insanı bir anlığına da olsa etrafında toplayabilen ve her kültüre uyum sağlayan yegâne şey kahvenin öyküsü; artık Komşu Kahve’de sürüyor.

 

Komşu Kahve; her şeyden önce dünyanın seçkin kahve çekirdeklerinin profesyonellerce harmanlandığı, teknik bilginin farklı kültürler ve geleneklerle birleştiği bir marka algısı oluşturarak yoluna başladı. Kaliteli hammaddeyi profesyonel çözüm ortaklarıyla tamamladıktan sonra da marka algısını eşsiz sunum stiliyle pekiştirdi.

 

Menüsünde bulunan ve kahve severlerle paylaştığı her lezzete marka iç görüsünü de ekleyen Komşu Kahve; yıllardır kahve alışkanlığını değiştirmeyen tiryakilere de yeni akım kahve kültürünü benimseyen yenilikçi misafirlerine de aynı tonda hitap ederek dahilinde bulunduğu hizmet temelli kahve sektöründe “her neslin kahvecisi” olmayı kısa sürede başardı.

 

Kahvenin somut yapısının yanı sıra sahip olduğu kültürel değerini de bünyesine ekleyen Komşu Kahve; serüvenine başladığı ilk günden günümüze dek “kahvenin hatırına” diyerek her daim misafirlerini mutlu uğurlamayı kendisine vizyon edindi.

 

GastroClub üyeleri Komşu Kahve'de %15 indirimli ağırlanıyor.

ON THE MAP
MUST-EAT
İsli Türk Kahvesi
Fümelendirilerek farklı bir lezzete kavuşturulmuş, kokusu ve tadıyla Komşu Kahve'ye özel İsli Türk Kahvesi'ni denemenizi öneriyoruz.
DETAILS
Ambience
Family Casual Terrace
EXPENSIVENESS
PARKING
Yok
DISCOUNTS
%15 indirim