JLS Steak Sandwich
Mutfak Türü : Steakhouse
0216 455 1 557
Atatürk Mah. Ataşehir Bulvarı Ata 3 10/B, 34758 Ataşehir/İstanbul
  • İndirim OranıBütün Gün - %20
FOTOĞRAFLAR
NASILDIR?

Ataşehir'de lezzet standartları iyice yükselmişken, JLS Steak Sandwich'i keşfettik! Modern ve şık bir görünümü olan mekan, tam bir etobur cenneti! Onları meşhur eden sandviçlerinin sırrı ise etlerinde. Katkısız ve doğal etlerini kendilerine özgü reçeteleriyle hazırlıyorlar, yumuşacık ekmeklerinin içinde kendi turşuları ve soslarıyla servis ediyorlar. 
JLS Steak Sandwich'i anlatırken öncelikle farklı ve özenli konseptinden bahsetmemiz gerekiyor. Etlerin kalitesinden pişirilmesine; mekandaki müzikten dekorasyona, her detayın arkasında işini sevgiyle yapan bir ekipleri var. Özellikle kendileri yaparken zevk almadıkları hiçbir şeyi misafirlerine sunmuyorlar. Bu yüzdendir ki ilk açıldıkları günden beri müdavimleri var. Ayrıca kendi tarifleri olan turşu ve soslara bayılanlar çokmuş diye duyduk. Ne yazık ki şimdilik sadece ikram edebiliyorlar fakat yakında bu keyfi evlerinize taşımanız için küçük paketlerde hazır olacaklarmış! 

 

JLS Steak Sandwich, GastroClub üyelerini %20 indirimli ağırlıyor!

NASIL GİDİLİR
YEMEDEN OLMAZ
MadMac
Makarna ve Peynirden oluşan sandviç içinde ızgara dana kontrafile dilimleri, dana bacon, çedar peyniri, mantar, karamelize soğan ve ballı hardal sos...
GASTROMEKANIN ÖZELLİKLERİ
Ambiyans
Aile Modern Rahat Bahçeli
PAHALILIK DERECESİ
PARK DURUMU
Sokak
İNDİRİM ORANLARI
%20 indirim