IST TOO, Shangri La
Mutfak Türü : Asya - Uzakdoğu-Ege - Akdeniz-Türk
0212 275 88 88
Shangri-La Bosphorus Lobi Katı, Sinanpaşa Mah, Hayrettin İskelesi Sok, No.1,Beşiktaş, İstanbul
  • Rezervasyon GereklidirREZ
  • İndirim OranıBütün Gün - %15
FOTOĞRAFLAR
NASILDIR?

Shangri-La Bosphorus, İstanbul’un olağanüstü Boğaz manzarasıyla süslenen restoranı IST TOO, başta Japon, Güneydoğu Asya, Akdeniz ve Türk mutfağı olmak üzere Dünya mutfağının seçkin tatlarının yer aldığı menüsü ile lezzet tutkunlarının vazgeçilmezi...

 

Executive Fransız Şefi Olivier Pistre yönetimindeki IST TOO, 12 metre uzunluğundaki kömür ızgarasında pişirilen enfes yemekleri, Endonezyalı ve Japon şeflerinin Güneydoğu Asya mutfağından sunacakları spesiyalleri ve suşi çeşitleriyle şehre yepyeni bir lezzet kültürü getirdi.

 

Zengin kahvaltı menüsü, akşamları geniş a la carte seçenekleri, her pazar sınırsızca yiyebileceğiniz ıstakozlu brunch konsepti ile misafirlerini bir gastronomi yolculuğuna çıkarıyor. 

 

IST TOO'da, GastroClub üyeleri %20 daha ayrıcalıklı ağırlanıyor.

 

Ayrıca GastroClub üyesi olarak Shangri-La'nın meşhur Chi, The Spa'sında da %20 indirimle ağırlandığınızı, yüzme havuzu ve son teknolojik ürünlerle donatılmış Sağlık Kulübü'nü deneyimleyebilmeniz için de günlük ücretsiz giriş ayrıcalığınız olduğunu biliyor muydunuz? Bunun için Reservation@GastroClub.com.tr'ye e-mail atmanız yeterlidir. Chi, The Spa'daki indiriminizi kullanmak için burada kart oluşturabilirsiniz!

ÖNEMLİ NOT
GastroClub indiriminiz  'All You Can Eat - Sushi' menüsünde geçerli değildir. 
NASIL GİDİLİR
YEMEDEN OLMAZ
Mısır Ekmeği
Mısır unu, şeker ve tuz ile yapılan bu leziz ekmeği denemenizi tavsiye ediyoruz.
GASTROMEKANIN ÖZELLİKLERİ
Ambiyans
Aile İş Yemeği Manzara Modern Şık
PAHALILIK DERECESİ
PARK DURUMU
Vale
İNDİRİM ORANLARI
%15 indirim