IST TOO, Shangri La
Cuisine : Asya - Uzakdoğu-Ege - Akdeniz-Türk
0212 275 88 88
Shangri-La Bosphorus Lobi Katı, Sinanpaşa Mah, Hayrettin İskelesi Sok, No.1,Beşiktaş, İstanbul
  • Reservation RequiredREZ
  • Discount RateAll Day - %15
PHOTOS
COMMENTARY

Shangri-La Bosphorus, İstanbul’un olağanüstü Boğaz manzarasıyla süslenen restoranı IST TOO, başta Japon, Güneydoğu Asya, Akdeniz ve Türk mutfağı olmak üzere Dünya mutfağının seçkin tatlarının yer aldığı menüsü ile lezzet tutkunlarının vazgeçilmezi...

 

Executive Fransız Şefi Olivier Pistre yönetimindeki IST TOO, 12 metre uzunluğundaki kömür ızgarasında pişirilen enfes yemekleri, Endonezyalı ve Japon şeflerinin Güneydoğu Asya mutfağından sunacakları spesiyalleri ve suşi çeşitleriyle şehre yepyeni bir lezzet kültürü getirdi.

 

Zengin kahvaltı menüsü, akşamları geniş a la carte seçenekleri, her pazar sınırsızca yiyebileceğiniz ıstakozlu brunch konsepti ile misafirlerini bir gastronomi yolculuğuna çıkarıyor. 

 

IST TOO'da, GastroClub üyeleri %15 daha ayrıcalıklı ağırlanıyor.

 

Ayrıca GastroClub üyesi olarak Shangri-La'nın meşhur Chi, The Spa'sında da %20 indirimle ağırlandığınızı, yüzme havuzu ve son teknolojik ürünlerle donatılmış Sağlık Kulübü'nü deneyimleyebilmeniz için de günlük ücretsiz giriş ayrıcalığınız olduğunu biliyor muydunuz? Bunun için Reservation@GastroClub.com.tr'ye e-mail atmanız yeterlidir. Chi, The Spa'daki indiriminizi kullanmak için burada kart oluşturabilirsiniz!

IMPORTANT NOTE

Please don't forget to mention that you're a GastroClub member to gain the benefits of your reservation privileges. 

ON THE MAP
MUST-EAT
Mısır Ekmeği
Mısır unu, şeker ve tuz ile yapılan bu leziz ekmeği denemenizi tavsiye ediyoruz.
DETAILS
Ambience
Family Business Panoramic Modern Elegant
EXPENSIVENESS
PARKING
Vale
DISCOUNTS
%15 indirim