İncirli Şaraphane
Cuisine : Şarapevi
0212 257 11 29
Muallim Naci Cad. No:107 Kuruçeşme, İstanbul
  • Reservation RequiredREZ
  • Table Limit per Member 8
  • Discount RateAll Day - %15
PHOTOS
COMMENTARY

Boğazda ruhu besleyen bir şaraphane…

Aslı Pasinli’nin kurucu ortaklarından olduğu Soul Group, Türkiye’de bir ilke imza atıyor ve İncirli Şaraphane ile Türkiye'nin en seçkin şarap firmalarını bir araya getiriyor. Adını bahçesinde bulunan görkemli bir incir ağacından alan şaraphane, Soul Group’un eski bir şarap imalathanesinden restore ettiği Kuruçeşme’de ki üç katlı binasında yer alıyor. Birinci katında Girit ve Türk mutfağından 70 çeşit mezenin sunulduğu Kydonia Restaurant ve ikinci katında da Akdeniz mutfağının en güzel örneklerinin sunulduğu La Mancha restoranlarının bulunduğu binanın giriş katında hizmet vermeye başlayan İncirli Şaraphane, 600'ü aşkın markasıyla Türkiye’nin en zengin ve uygun fiyatlı kavını sunuyor.

Tüm dünyada giderek yükselen bir değer olan Türk şaraplarının en seçkin örneklerine yer verecek olan İncirli Şaraphane’nin portföyünde Diren, Doluca, Kayra, Kavaklıdere, Nusretbey, La, Pamukkale, Paşaeli, Prodom, Selendi, Sevilen, Suvla, Urla, Vinkara, Yazgan gibi Türkiye’nin önde gelen markaları ve butik üreticilerinin şarapları bulunuyor.
 

Şarap dünyasına bir yenilik getirerek, şarap severlerin zengin çeşit - uygun fiyat arzusuna cevap veren İncirli Şaraphane’deki seçkin şaraplar, istenirse özel üretici fiyatlarıyla kadehlerde tadılıp satın alınabiliyor, istenirse de üst katlarda yer alan Kydonia veya La Mancha restoranların enfes menülerine eşlik edebiliyor. İncirli’nin zengin şarap portföyü, dilenirse şaraphanede bulunan zengin peynir ve şarküteri seçenekleri ile birlikte de şaraphanenin insanın ruhunu besleyen atmosferinde denenebilir. Ayrıca, 650 çeşit şaraba eşlik eden taze İtalyan Trüf mantarlı Pizza, İncirli Şaraphane'de kaçırmamanız gereken lezzetlerden. 
 

Türkiye’nin en zengin kavını sunan İncirli Şaraphane, aynı zamanda şarapla ilgili her türlü aktivitenin de adresi. Şarap tadımlarının, eğitimlerin, şarapla ilgili aksesuarların ve antika eşyaların satışının ve şarap müzayedelerinin yapıldığı bir mekan olarak da hizmet veren İncirli Şaraphane, İstanbul’u ziyaret eden turistler için de bir çekim merkezi. 

İncirli Şaraphane, GastroClub üyelerini %15 indirimli ağırlıyor.

 

IMPORTANT NOTE

Please don't forget to mention that you're a GastroClub member to gain the benefits of your reservation privileges.

ON THE MAP
DETAILS
Ambience
Modern Elegant Terrace
EXPENSIVENESS
PARKING
Vale
DISCOUNTS
%15 indirim