Hasan Kolcuoğlu - Küçükyalı
Mutfak Türü : Kebap-Paket Servis
0216 519 89 01
Sahilyolu Süreyya Paşa Sokak No:1 Küçükyalı
  • Rezervasyon GereklidirREZ
  • İndirim OranıBütün Gün - %10
FOTOĞRAFLAR
NASILDIR?

Köklerine bağlılığını aslına sadık kalarak ürettikleriyle gösteren " Adanalı Hasan Kolcuoğlu " geçmişle geleceği 4 kuşaktır bir arada yaşatıyor. 1910´dan bu yana Adana kebabındaki değişmez lezzeti sunan Adanalı Hasan Kolcuoğlu Restaurantları, hızla büyüyen şubeleriyle,konuklarına ve müşterilerine kaliteden ödün vermeden hizmette bulunmaya devam ediyor.

İstanbul´un sevimli semtlerinden Küçükyalı´da hoş ve sıcak bir mekan hazırlayan Adanalı Hasan Kolcuoğlu konuklarına nezih ve rahat bir ortamda keyifli yeni bir buluşma mekanı sunuyor " AdanalıHasan Kolcuoğlu " Türk mutfağının seçkin lezzetlerini, Adana kebabının 1910´dan beri değişmeyen lezzetini hızlı servisi ile siz müşterilerini bekliyor.

Küçükyalı sahil yolunda bulunan restoranımız 500 kişilik oturma kapasitesi ile öğlen ve akşam yemeklerinizde, nişan ve düğüngünlerinizde, doğum günü partilerinizde ve iş yemeklerinizde profesyonel kadrosu ile hizmetinizdedir. Asırlık Kebabçılık deneyimin ilk günkü tadında ve heyecanda korunmasını da bir görev kabul ediyor. 

Adanalı Hasan Kolcuoğlu, GastroClub üyelerini %10 indirimli ağırlıyor.

NASIL GİDİLİR
YEMEDEN OLMAZ
Metrelik Kebap
Mezelerin eşlik ettiği, birbirinden güzel çeşit çeşit ızgaranın bulunduğu Metrelik Kebabı, mucidi olan Hasan Kolcuoğlu'nda denemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz.
GASTROMEKANIN ÖZELLİKLERİ
Ambiyans
Aile İş Yemeği Şık Bahçeli
PAHALILIK DERECESİ
PARK DURUMU
Vale, Otopark
PAKET SERVİS İNDİRİM ORANI
%10
İNDİRİM ORANLARI
%10 indirim