Hasan Kolcuoğlu - Küçükyalı
Cuisine : Kebap-Paket Servis
0216 519 89 01
Sahilyolu Süreyya Paşa Sokak No:1 Küçükyalı
  • Reservation RequiredREZ
  • Discount RateAll Day - %10
PHOTOS
COMMENTARY

Köklerine bağlılığını aslına sadık kalarak ürettikleriyle gösteren " Adanalı Hasan Kolcuoğlu " geçmişle geleceği 4 kuşaktır bir arada yaşatıyor. 1910´dan bu yana Adana kebabındaki değişmez lezzeti sunan Adanalı Hasan Kolcuoğlu Restaurantları, hızla büyüyen şubeleriyle,konuklarına ve müşterilerine kaliteden ödün vermeden hizmette bulunmaya devam ediyor.

İstanbul´un sevimli semtlerinden Küçükyalı´da hoş ve sıcak bir mekan hazırlayan Adanalı Hasan Kolcuoğlu konuklarına nezih ve rahat bir ortamda keyifli yeni bir buluşma mekanı sunuyor " AdanalıHasan Kolcuoğlu " Türk mutfağının seçkin lezzetlerini, Adana kebabının 1910´dan beri değişmeyen lezzetini hızlı servisi ile siz müşterilerini bekliyor.

Küçükyalı sahil yolunda bulunan restoranımız 500 kişilik oturma kapasitesi ile öğlen ve akşam yemeklerinizde, nişan ve düğüngünlerinizde, doğum günü partilerinizde ve iş yemeklerinizde profesyonel kadrosu ile hizmetinizdedir. Asırlık Kebabçılık deneyimin ilk günkü tadında ve heyecanda korunmasını da bir görev kabul ediyor. 

Adanalı Hasan Kolcuoğlu, GastroClub üyelerini %10 indirimli ağırlıyor.

IMPORTANT NOTE

GastroClub indirimi fix ve kampanyalı ürünlerde geçerli değildir.

ON THE MAP
MUST-EAT
Metrelik Kebap
Mezelerin eşlik ettiği, birbirinden güzel çeşit çeşit ızgaranın bulunduğu Metrelik Kebabı, mucidi olan Hasan Kolcuoğlu'nda denemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz.
DETAILS
Ambience
Family Business Elegant Garden
EXPENSIVENESS
PARKING
Vale, Otopark
TAKE AWAY DISCOUNT RATE
%10
DISCOUNTS
%10 indirim