Harvard Cafe Etiler
Mutfak Türü : Cafe-Dünya Mutfağı-Kahvaltı
0212 287 10 51
Etiler, Ahular Sok. No:1, 34337 Beşiktaş/İstanbul
  • Rezervasyon GereklidirREZ
  • İndirim OranıBütün Gün - %10
FOTOĞRAFLAR
NASILDIR?

1996'dan beri Etiler'de hizmet veren Harvard Cafe, yenilenen bahçesi ve iç mekanıyla kalite ve konforu seçkin müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. 

Bahçeye girdiğinizde sizi etrafı yemyeşil ağaçlarla çevrili harika bir atmosfer karşılıyor. Bahçenin ortasında minik bir havuz ve yerleri gemi güvertesini andıran ahşap döşemeler keyifli geçirilecek saatler için tamamlayıcı unsurlar olarak yer alıyor. 

Yemeklere gelince; menü dünyanın her yerinden bir parça lezzet almış. Meksika'dan Nacholar, Burritolar, Kaliforniya'dan Buffalo Tavuk Kanatları, bir Fransız klasiği olan Cafe de Paris soslu bonfile, İtalyan tarzı ince hamurlu pizzalar ve muhteşem Cheese Cake'ler. 

Özel davetlerinizde misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz Harvard Cafe'de ayrıca sigara içilen bölümde dev perdede Lig TV ve D-Smart maç yayınlarını da izleyebilirsiniz. 

Haftanın 7 günü 09:00 - 01:00 saatleri arasında hizmet veren Harvard Cafe, yıllardır misafirlerini aynı sloganla karşılıyor; "Biz, sizinle mutluyuz!". Şimdi de GastroClub üyeleriyle mutlu olmak için sizleri bekliyorlar! 

Restoran spesiyalitesi olan Cafe de Paris Soslu Bonfile'yi denemenizi tavsiye ederiz. 
 

GastroClub üyeleri, Harvard Cafe Etiler'de %10 indirimli ağırlanıyor.

ÖNEMLİ NOT
GastroClub üyeliğinizden bahsederek rezervasyon yaptırmayı unutmayın!
NASIL GİDİLİR
YEMEDEN OLMAZ
Fajita
Harvard Cafe'nin meşhur fajitasını duymayan yoktur. Her daim aynı lezzet ve kalitedeki fajitasını mutlaka denemelisiniz !
GASTROMEKANIN ÖZELLİKLERİ
Ambiyans
Aile Rahat Bahçeli
PAHALILIK DERECESİ
PARK DURUMU
Vale, Sokak
İNDİRİM ORANLARI
%10 indirim