Gümüş Balık Restaurant
Cuisine : Balık Restoranı
0232 483 37 47
Atatürk Cad. No:106, Alsancak/İzmir
  • Reservation RequiredREZ
  • Discount RateAll Day - %10
PHOTOS
COMMENTARY

İzmir kordon denilince akla balık restaurant gelir ve Gümüş Balık Restaurant bu konuda her zaman ilk akla gelen balık restaurantlardan biri olmuştur. Kaliteli hizmet anlayışları ve taptaze yemek çeşitleriyle, Türkiye’nin dört bir yanından gelen, seçkin gurmelerden sanatçılara kadar birçok kişinin uğrak yeri haline gelmiştir.  

140 kişilik teras, 80 kişilik salon ve 100 kişilik üst kat kapasitesi ile 320 kişiyi ağırlayabilen Gümüş Balık Restaurant'ta ise rezervasyonsuz yer bulmak yine de zordur, bu nedenle GastroClub üyelerimizin rezervasyon yaptırmalarını ve GastroClub üyesi olduklarını belirtmelerini tavsiye ederiz.  

Ayrıca Akdeniz ve Ege mutfağının seçkin lezzetlerini tadarken, sizlere eşlik edecek hafif müzikle muhabbetinize akşamın geç saatlerine kadar devam edebilirsiniz. Bu süreyi taçlandırmak için ise spesyallerden "Fesleğenli Balık", "Payella", "Yunan Usulü Ahtapot" ve "Tereyağlı Dondurma" deneyebilirsiniz. Kordon'un incilerinden Gümüş Balık Restaurant'ta dostlarınızla güzel vakit geçirmek şimdi siz GastroClub üyelerimize %10 daha indirimli.

IMPORTANT NOTE

Rezervasyon yaptırırken GastroClub üyesi olduğunuzdan bahsetmeyi unutmayınız.

ON THE MAP
MUST-EAT
Balık Çeşitleri
Mevsimine göre Gümüş Balık güvencesiyle özenle seçilen taptaze balıklar.
DETAILS
Ambience
Family Business Dinner Scenery Modern terrrace
EXPENSIVENESS
PARKING
Vale, Sokak
DISCOUNTS
%10 indirim