Escale
Mutfak Türü : Bar - Bistro-Dünya Mutfağı
0212 353 51 01
Kanyon AVM, Büyükdere Cad. No:185 Kat : 1 Levent – Beşiktaş / İstanbul
  • Rezervasyon GereklidirREZ
  • Kişi Limiti 1
  • İndirim OranıBütün Gün - %15
FOTOĞRAFLAR
NASILDIR?

Escale, son zamanların en trend mekanlarından, konumu ve ambiyansıyla beyaz yakalıların yeni göz bebeği. Fransızca’da ‘escale’, Türkçe’de durak anlamında. Escale, içinde bulunduğu Kanyon’un kimileri için bir durak olmasından ilham almış. Kanyon’un en üst katında, yüksek tavanlar, canlı renkler, geniş barı ve Urla’dan getirilen ağaçların da olduğu dekorasyonuyla renkli ve dikkat çekici.

İçeri girer girmez ilk önce 12 metrelik barı gözünüze çarpacak. Barın bulunduğu bu kısım daha hareketli, ama beyaz örtülü masalarının bulunduğu fine-dining kısmı da gözünüzü korkutmasın. Burası her alanıyla rahat bir eğlence vadediyor. Menüde dünya mutfağı, ağırlıklı olarak da Avrupa mutfağından seçmeler var. 14 saat pişirilmiş süt kuzu omuz, mühürlenmiş ördek but gibi et çeşitleri, risotto, pizza, kendi yaptıkları makarnaların yanı sıra salatalar ve zeytinyağlılar dikkat çekiyor.

Escale’in meşhur barında servis edilen kokteyller iki Dünya, dokuz Türkiye şampiyonluğu sahibi Cevat Yıldırım tarafından özenle hazırlanıyor. Müzik olarak gün içinde house ve akşamüstü barıyla başlayan canlı DJ performansı var. Günün her saati için iyi bir fikir olan Escale, GastroClub üyelerini %15 ayrıcalıklı ağırlıyor.

ÖNEMLİ NOT
Escale'deki GastroClub indirimi sadece kart sahibine uygulanmaktadır.
NASIL GİDİLİR
YEMEDEN OLMAZ
Dana Yanak
Ağır ateşte pişirilen bu lezzeti bir de Escale farkıyla denemenizi öneriyoruz.
GASTROMEKANIN ÖZELLİKLERİ
Ambiyans
İş Yemeği Modern Şık Teras
PAHALILIK DERECESİ
PARK DURUMU
Otopark
İNDİRİM ORANLARI
%15 indirim