EatProDiet
Cuisine : Sağlıklı-Paket Servis
0212 265 65 69
Bebek Mahallesi, Manolya Sokak, No:12/1, Bebek/İstanbul
PHOTOS
COMMENTARY

Spor yapmayı sevenlere, sağlıklı yaşamak isteyenlere, alerjik bireylere, özellikle çocuklara ve profesyonel olarak spor yapanlara alternatif ve lezzetli yemek sunan EatProDiet ile besin zincirinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Menüsünde çeşitli alternatiflere yer veren EatProDiet, kısa sürede sporseverlerin favorisi haline geldi. ‘Gluten’ gibi besinlere alerjisi olanlar için daha çok seçenek sunarak, onların hayatlarını keyifli hale getiren EatProDiet, 7’den 70’e birçok kişiye kalitesi yüksek hizmet sunmayı misyon edinmiştir. Menüde bulunan çeşitli öğünlerde yağ ve şeker kullanılmamakta. Tatlı ürünlerin şekersiz olmasını, yemeklerin yağsız nasıl pişebileceğini tecrübe etmek isteyenleri Bebek’teki mutfağında bu deneyimi yaşamaya davet ediyor. Spor öncesi ve sonrası doğru beslenmek için, protein içeceklerinin yanı sıra buharda pişirilmiş ürünler ve lif değeri yüksek seçenekler, aşçılarının en favori ürünleridir.

 

Diyet yapıyorsanız ve canınız tatlı çekiyorsa; EatProDiet’te bulunan sağlıklı öğünlerle vücudunuzu şaşırtıp mutlu olabilirsiniz. Ayrıca özel beslenme programları uygulayanlar, beslenme paketlerini EatProDiet’ten satın alabilirler. Her sabah belirlediğiniz öğün adedini size özel paketleyerek belirlediğiniz saatlerde, bulunduğunuz noktaya teslim edilebilmektedir.

 

GastroClub üyeleri EatProDiet'te %30 daha ayrıcalıklı ağırlanıyor.

ON THE MAP
MUST-EAT
Pirinç Burger
Sağlıklı, kolay sindirilen ve bir o kadar da lezzetli Pirinç Burger'ı mutlaka denemelisiniz!
DETAILS
Ambience
EXPENSIVENESS
PARKING
Yok
TAKE AWAY DISCOUNT RATE
%30