Dolce Vita Brasserie
Cuisine : İtalyan
0 (312) 219 05 35
Söğütözü Mah. Nergis Sok. No:6 Çankaya / Ankara
  • Reservation RequiredREZ
  • Discount RateAll Day - %20
PHOTOS
COMMENTARY

İtalyan Lezzetlerinin en orijinal hali ile uygulandığı ve eşsiz lezzetleri adeta İtalya’da tadıyormuş hissinin yaşandığı Dolce Vita Brasserie, Ankara’da İtalya rüzgârları estiriyor. Ankara’da böylesine gerçek bir İtalyan lezzetini tadabileceğiniz seçenekleriniz oldukça az. İddiası ile çok konuşulan restoran, bu işin uzmanları ile hizmet veriyor.

 

Dolce Vita Brasserie ‘de tattığınız her İtalyan lezzeti gerçek İtalyan tarifleri ile İtalyan mutfak şefi Daniel Evangelista tarafından uygulanıyor. Dünya Makarna Şampiyonu olan Daniel Evangelista, bu alanda tartışmasız bir bilgi birikimi ve tecrübeye sahip bir şef. Restoranın sahip olduğu gerçek İtalyan lezzetlerinin dışında sahip olduğu fiziki nitelikler de mekânda esen İtalyan atmosferinde etkili olmakta. Açık mutfağın tercih edilmesi ile birlikte, birebir yanınızda hazırlanan gerçek lezzetleri tüketebiliyorsunuz. Diğer taraftan yaratılan bu samimi ortamın İtalyan dekorları ile buluşması, size gerçek bir İtalya hissi kazandıracaktır. Renk ve dekorlarda tercih edilen detaylar, bu yönde özel bir çalışma sonucu tesis edilmiş olup, göz zevkinize de hitap edecek nitelikte. Yemeklerinizi, arkadaş toplantılarınızı ve aile yemeklerinizi daha da keyifli hale getirecek olan mekân, İtalyanların sıcaklığı ve samimiyetini dekoru ile hissettirmektedir.

 

Gerçek İtalyan tatlarını, harika bir İtalyan dekoru eşliğinde ve güler yüzlü personel sunumuyla denemenin keyfi ve ayrıcalığı yaşayacağınız Dolce Vita Brasserie’de GastroClub üyelerini %20 indirimli ağırlıyor.

ON THE MAP
DETAILS
Ambience
Modern Romantic Elegant
EXPENSIVENESS
PARKING
Otopark
DISCOUNTS
%20 indirim