Cuma
Mutfak Türü : Kahvaltı
0212 293 20 62
Firuzağa Mahallesi, Çukurcuma Caddesi 53/A, Beyoğlu, İstanbul
  • İndirim OranıBütün Gün - %15
FOTOĞRAFLAR
NASILDIR?

Günlük değişen menüleriyle yöresel ve sezonluk tatlar sunan Cuma, beyaz ve kırmızı et meraklıları kadar vejetaryen ve veganlara da bir o kadar yakın.. Kahvaltıları oldukça zengin, öğle yemekleri bir o kadar keyifli...  

Masumiyet Müzesi’ne 100 metre mesafede bulunan Cuma’nın, antikacı dükkânlarına bakan geniş terası, serin bir dinlenme molası icin birebir. Yüzyıllık bir binanın içinde dar merdivenlerden çıkarak giriliyor ve kendinizi küçük bir ev-restoranda buluyorsunuz. Antre, mutfak,oturma odası, yemek odası ve hatta rafları oyuncak dolu bir çocuk odası bile var. Odalar vintage aydınlatmalar, antika mobilyalar ve objelerle dekore edilmiş.

Menüsü ağırlıklı olarak Türk yemeklerinden oluşuyor ama dünya mutfağından seçenekler de var. Menemen, sucuklu yurmurta, taze baharatlı ve peynirli omlet, domates, fesleğen ve keçi peynirli ya da füme kaburgalı, gravyer peynirli tostların sunulduğu kahvaltı menüsünün en talep gören yemeği çılbırmış..

GastroClub üyeleri için, Cuma %15 indirimli!

NASIL GİDİLİR
YEMEDEN OLMAZ
Kahvaltı Tabağı
Kahvaltı çeşitleri tamamen organik ve Cuma'ya özel ürünlerden oluşuyor.Ekmekleri taş değirmende öğütülüp karakılçık buğdayının ve ekşi maya ile yoğuruluyor.
GASTROMEKANIN ÖZELLİKLERİ
Ambiyans
Aile Rahat Bahçeli
PAHALILIK DERECESİ
PARK DURUMU
Sokak
İNDİRİM ORANLARI
%15 indirim