Cucina Makkarna
Mutfak Türü : İtalyan
0312 436 80 88
Reşit Galip Cad. No:89 /2 G.O.P 06700 Ankara
  • İndirim Oranı11:00 / 18:00 - %20
FOTOĞRAFLAR
NASILDIR?

Cucina Makkarna; damak tadını yeniden keşfetmek isteyen, İtalyan mutfağının derinliklerine en özel lezzetlerle ulaşmak isteyen GastroClub üyelerini bekliyor.

Sıcak atmosferi, özgün dekorasyonu ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız lezzetleri konusunda oldukça iddialı olan Cucina Makkarna, damak tadına düşkün misafirlerinin kısa sürede müdavimi olduğu bir mekan haline gelmiş durumda.

Akdeniz ve İtalyan mutfağının eşsiz lezzetleriyle donatılmış zengin bir menüye sahip olan mekan, öncelikle birbirinden özel makarna çeşitleriyle bekliyor sizi. Sonrasında ise menüleri; meraklılarına özel birbirinden leziz pizzalar, peynir, et, balık ve salata çeşitleri ile devam ediyor. Bir diğer ayrıcalıkları ise; Türk, Fransız, İtalyan, Amerikan ve sadece Cucina Makkarna’ya özel kavlardan oluşan benzersiz şarap menüsü ne sahip oluşu.

 

Ankara’nın ilk ve tek özel İtalyan restoranı olarak bilinen Cucina Makkarna, GastroClub üyelerini öğlen %20, akşam %15 indirimli ağırlıyor.

NASIL GİDİLİR
YEMEDEN OLMAZ
Crab Linguinette
İtalyan mutfağının en doğru adresi olan Cucina Makkarna'nın usta şeflerinin sizler için hazırladığı, krema ve süt sosuyla eşsiz bir uyum sağlayan Crab Linguinette'i mutlaka denemelisiniz.
GASTROMEKANIN ÖZELLİKLERİ
Ambiyans
Aile Modern Teras
PAHALILIK DERECESİ
PARK DURUMU
Vale, Otopark
İNDİRİM ORANLARI
18:00 öncesi %20, 18:00 sonrası %15 indirim