Cachi
Cuisine : Bar - Bistro-Dünya Mutfağı
0212 243 85 81
Asmalı Mescit Mahallesi General Yazgan Sokak 14, Beyoğlu, Beyoğlu (Adahan İstanbul Otel)
  • Reservation RequiredREZ
  • Table Limit per Member 6
  • Discount RateAll Day - %10
PHOTOS
COMMENTARY

Persimon yani Cachi Çin'den Arjantin'e; Rusya'dan Hindistan'a, Avrupa'nın neredeyse tüm ülkelerinde bilinen, bizde de 'Trabzon Hurması' olarak tanınan bol vitaminli, kandaki şeker oranını dengeleyen, kolesterole iyi gelen lezzetli bir meyve. Persimon mitolojide şifa, huzur dağıtan meyve olarak biliniyor.  

Cachi, Adahan İstanbul Otel'in teras bölümünde, İstanbul'un eşsiz manzarasını sunan ferah, şık ve ambiyansıyla kendini Şişhane'de bulunan diğer restoranlardan ayıran bir yer. Restorana çıkarken merdiven boşluğunda her an bir sergiye rastlayabilir ya da bir sanat topluluğunun düzenlediği bir kokteyle denk gelebilirsiniz.  

Cachi’nin birbirinden lezzetli yemeklerin yanı sıra, servis de oldukça doyurucu ve özenli. Özellikle somon ve karidesli pizzası ile portakallı, beyaz çikolatalı profiterolünü denemenizi öneririz. Ayrıca tercih ederseniz oldukça zengin bir yerli şarap menüleri var. Mekan, haftaiçi 07.30 - 22.30, hafta sonu ise 07.30 - 23.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. (Bar bölümü gece 01.00'e kadar açıktır.)


Cachi, GastroClub üyelerini %10 indirimli ağırlıyor. 

IMPORTANT NOTE

GastroClub discount cannot be combined with special menus and other discounts.  

ON THE MAP
MUST-EAT
Etli Pizza
Etli Pizza Cachi'nin en gözdesi. Yanında ise farklı seçeneklerde damak tadınıza uygun şarap seçenekleri ile birlite...
DETAILS
Ambience
Family Business Panoramic Romantic Elegant Terrace
EXPENSIVENESS
PARKING
Yok
DISCOUNTS
%10 indirim