Burger@
Cuisine : Burgerci
0216 327 45 45
Üçpınarlar Cad. no:32 Küçük Çamlıca Acıbadem- Kadıköy\ İstanbul
  • Discount RateAll Day - %15
PHOTOS
COMMENTARY

Burger@, burger severleri mest edecek bir mekan. 20 yıldır Dünya Mutfağı, 7 yıldır ise burger sektöründe yer almış, mekanın hem işletmecisi hem de şefi olan Ahmet Bey aynı zamanda Türkiye’nin ilk burger şefi ünvanını almış olan bir usta. Lezzet ve kalitede asla taviz vermeyişi ile burger sevenlerin müdavimi olduğu Burger@, İstanbul’da burger şefine sahip ilk işletme. Katkı maddesi kullanmadan hazırlanan burgerlerinin yanında ekmekler ve soslar da Ahmet Şef tarafından hazırlanıyor. Gusto, Yellow ve Casablanca sosları pek bir meşhur. Klasik Burger, Barbeque Burger, New York Burger, Blue Cheese Burger ve Karides Burger mutlaka denenmesi gereken lezzetlerinden. Ayrıca formunu korumaya özen gösteren üyelerimize ise Ahmet Şef’in Spesiyallerinden biri olan Fit Burger seçeneğini öneriyoruz.
 

Efsane olarak anılan burger menüsüyle misafirlerine enfes bir deneyim sunan Burger@, GastroClub üyelerini %15 indirimli ağırlıyor.

IMPORTANT NOTE

Discount cannot be used with Setcard, Sodexo or Multinet

ON THE MAP
MUST-EAT
Texas Burger
Casablanca sos eşliğinde hazırlanan ve yüzde yüz dana eti olan, domates, yeşillik ve cheddar peynirin eşsiz uyumuyla birleşen Texas Burger'i denemenizi öneriyoruz.
DETAILS
Ambience
Family Modern
EXPENSIVENESS
PARKING
Sokak
DISCOUNTS
%15 indirim