Beluga Fish Gourmet
Mutfak Türü : Balık Restoranı
0216 469 54 54
Küçükbakkalköy Mah., Ahmet Yesevi Cad./Doruk Sok. C Blok No:7, Küçükbakkalköy, İstanbul
  • Rezervasyon GereklidirREZ
  • İndirim OranıBütün Gün - %10
FOTOĞRAFLAR
NASILDIR?

Balık restoranları sektörüne butik ve konsept kavramlarını getiren, deneyimli ve profesyonel kadrosuyla açılan “Beluga Fish Gourmet” sunduğu hizmetlerde ismi kadar iddialı. 

Balık & Rakı, Balık & Şarap uyumu göz önüne alınarak hazırlanan menüde soğuk – sıcak mezeler damağınızda yeni tatlar bırakacak.

Doğum günlerinden butik tarzı düğünlere, baby shower’dan iş toplantılarına ve eğitim seminerlerine kadar “Beluga Fish Gourmet”; A’dan Z’ye tüm taleplerinizi dinler ve hayalinizdeki etkinliği kaliteli ve keyifli organizasyonlarla sunar.

İsmini; siyah havyarın en makbul ve pahalı cinsi olan Beluga’dan alan “Beluga Fish Gourmet” açıldığı günden itibaren çeşitli gurmelerden ve müşterilerden tam not almaya devam ediyor.

Şarap & rakı menüsü, gastronomi sektörünün duayeni Yiyecek & İçecek İşletmeciliği Danışmanı Osman Serim’in danışmanlığında, Mutfak Şefi Hamit Ay’ın lezzetleriyle birleşiyor.

Osman Serim’in öğrencilerinden MSA (Mutfak Sanatları Akademisi) eğitimli Suzet İpekoğlu Alvon, Basın ve Halkla İlişkilerden sorumlu Fatoş Metin Göksu ve Yeditepe Üniversitesi Gastronomi Bölümü mezunu Nancy İpekoğlu’nun deneyimleriyle balık restoranları sektöründe farklı konsept rüzgarları estiriyor.

Beluga Fish Gourmet, GastroClub üyelerini %10 indirimli ağırlıyor.

NASIL GİDİLİR
YEMEDEN OLMAZ
Karides Güveç
Orijinal toprak güveçte taze karideslerden yapılmaktadır.
GASTROMEKANIN ÖZELLİKLERİ
Ambiyans
Aile İş Yemeği Modern Rahat Bahçeli
PAHALILIK DERECESİ
PARK DURUMU
Vale, Otopark
İNDİRİM ORANLARI
%10 indirim