Balkon Sefası
Cuisine : Cafe-Kahvaltı-Pasta - Tatlı
0216 380 18 62
Kozyatağı Mahallesi, Oral Sokak, No:12, Kadıköy/ İstanbul
  • Reservation RequiredREZ
  • Discount RateAll Day - %15
PHOTOS
COMMENTARY

Balkon Sefası 2013 yılında Beyoğlu Kumbaracı Yokuşu'nda açıldı. Önceliği kişiye özel balkonlar tasarlamak olan marka, bünyesindeki tasarımcılar ile birlikte balkon ve teraslarda kullanılan ürünlerin satışına başladı. Tüm bu konseptin yanıbaşında oluşan cafe, organik kahvaltılar ve italyan kahvesininde yardımıyla, herkesin önünden sadece geçip gidemeyeceği bir mekan haline geldi. Kumbaracı Yokuşu'nda edinilen deneyim, yoğun müşteri akışı, geçtiğimiz günlerde, büyüyor olmanın verdiği mutlulukla Anadolu Yakasına taşındı. Balkon Sefası’nda gün harika sabah kahvaltılarıyla başlıyor. Organik ballı granola, kruvasan strudel ve içinde hiçbir yerde aynısını tadamayacağınız bir çemenin gizli olduğu mutlu bir kahvaltı. Ev yapımı reçeller, sıcak ekmekler, organik zeytinyağı ve taze yeşillikler kahvaltının olmazsa olmazları. Öğle saatlerinde ise; salatalar, sandviçler ve ekmek üstü aperatifler ile farklı arayışları olanları bir araya topluyor. Balkon Sefası’nda günün her saati kahve için doğru saat… Kahveler İtalyan bir marka olan Caffe L’antico’dan. Mekan sahibi Nilşah Ağaoğlu, esspressoyu denemeden Kumbaracı Yokuşu’na tırmanmayın diyor. Evet burası zirveden önceki son esspresso durağı. Bunun yanı sıra, ince cam bir demlikte zarifçe servise dilen dünya çaylarının yanında; kremalı havuçlu kek, karamelli&limonlu cheesecake, cevizli browni sunumlarıyla ve tatlarıyla ön plana çıkan lezzetlerden sadece bir kaçı.

 

Balkon Sefası haftanın her günü sabah 09.00 ile akşam 19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. %15 indirimle Balkon Sefası GastroClub üyelerini bekliyor.

IMPORTANT NOTE

10% off on design products.

ON THE MAP
MUST-EAT
Balkon Sefası Serpme Kahvaltı
İster açık havada ister huzur veren iç mekanda, güne enerjik ve keyifli başlayabilmek için Balkon Sefası serpme kahvaltıya davetlisiniz.
DETAILS
Ambience
Modern Comfort Garden
EXPENSIVENESS
PARKING
Sokak
DISCOUNTS
%15 indirim