AzzuR Restaurant, Mövenpick Hotel Istanbul
Cuisine : Dünya Mutfağı-İtalyan-Kahvaltı
0212 319 29 29
Mövenpick Hotel İstanbul, Eski Büyükdere Cad. No:3 34330 4. Levent/İstanbul
  • Reservation RequiredREZ
  • Discount RateAll Day - %15
PHOTOS
COMMENTARY

World Travel Awards tarafından 2017 yılında “Avrupa'nın En İyi İş Oteli” seçilen Mövenpick Hotel Istanbul’da bulunan AzzuR Restaurant'ta İtalyan Executive Chef Giovanni Terracciano ve ekibinin sihirli bir dokunuşla sundukları İtalyan mutfağından benzersiz lezzetlerin yanı sıra Akdeniz, Türk ve İsviçre mutfaklarından örnekleri tadabilirsiniz.  

Sabah erken saatlerde keyifli bir kahvaltı, öğle yemeği sırasında yapacağınız bir toplantı veya romantik bir akşam yemeği için AzzuR Restaurant sizleri her gün 06.00-23.00 saatleri arasında dünyanın farklı noktalarına uzanan bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

AzzuR Restaurant'ın menüsünde ön plana çıkan lezzetler arasında Napoli doğumlu Başaşçı Giovanni Terracciano'nun hazırladığı ev yapımı makarnalar, dumanı tüten İtalyan usulü pizzalar ve enfes risottolar bulunuyor. Açık mutfağı ile görsel bir şölen sunan AzzuR'un küçük gruplar için tasarlanan özel salonu ise yemeğinizi doyumsuz bir sohbet içinde geçirmenizi sağlıyor.

AzzuR Restaurant, GastroClub üyelerini %15  indirimli ağırlıyor.

Not: Bu indirim, özel günlerde geçerli değildir ve başka indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.

IMPORTANT NOTE

Please don't forget to mention that you're a GastroClub member to gain the benefits of your reservation privileges. Discount cannot be applied on fix menus.

ON THE MAP
MUST-EAT
Dana Bonfile
Ünlü italyan şef Giovanni Terracciano'nun özel et pişirme ve marine teknikleri ile hazırlanan enfes bonfile...
DETAILS
Ambience
Business Modern Elegant
EXPENSIVENESS
PARKING
Otopark
DISCOUNTS
%15 indirim