Ali Ocakbaşı - Gümüşsuyu
Mutfak Türü : Kebap
0(212) 293 67 60
Gümüşsuyu Mahallesi, İnönü Caddesi, No 22/A, Beyoğlu, İstanbul
  • Rezervasyon GereklidirREZ
  • İndirim OranıBütün Gün - %15
FOTOĞRAFLAR
NASILDIR?

Modern ocakbaşı kültürünü, geleneksel lezzetlerine ve sunumlarına sadık kalarak uygulayan ilk marka olan Ali Ocakbaşı İstanbul’un merkezi Beyoğlu Gümüşsuyu'nda misafirlerini bekliyor.

Ali Ocakbaşı, lezzet severlere iştah kabartan bir menü sunuyor. Kebabı modern yorumuyla sunan Ali Ocakbaşı'nda, pastırmalı humus, sıcak ezme salata ve beş ayrı otla hazırlanan Ali salata mutlaka denenmesi gereken lezzetlerin başında geliyor.

Ali Ocakbaşı'nın spesiyalleri arasında; Ali Kebap, özel sosunda marine edilmiş şaşlık, tandır fırınında lavaş ile servis edilen uykuluk ve kaburganın yanı sıra vejetaryenler için de özel seçenekler bulunuyor. 

İsteyenlerin ocakbaşı ritüeli yaşayabileceği, isteyenlerin lezzetli bir sofranın tadını çıkarabileceği şekilde düzenlenmiş olan mekanda müzikler de bir hayli keyif verici.

Mezenin, etin ve içkilerin en lezzetlisini en iyi atmosferde sunan Ali Ocakbaşı, Gümüşsuyu şubesinde GastroClub üyelerini %15 indirimli ağırlıyor.

ÖNEMLİ NOT
Rezervasyon yaptırırken GastroClub üyeliğinizden bahsetmeyi unutmayın. GastroClub indirimi fiks menülerde geçerli değildir.
NASIL GİDİLİR
YEMEDEN OLMAZ
Ali Kebap
Zırh ile elde günlük çekilmiş kuzu/dana karışık az yağlı ''Ali''ye özgü kebabı denemeden geçmeyiniz.
GASTROMEKANIN ÖZELLİKLERİ
Ambiyans
Aile İş Yemeği Manzara Modern Şık Teras
PAHALILIK DERECESİ
PARK DURUMU
Otopark
İNDİRİM ORANLARI
%15 indirim