Aila
Mutfak Türü : Türk
0212 403 87 10
Fairmont Quasar İstanbul, Fulya Mahallesi, Büyükdere Caddesi, No 76, Şişli/ İstanbul
  • Rezervasyon GereklidirREZ
  • İndirim OranıBütün Gün - %15
FOTOĞRAFLAR
NASILDIR?

Türk mutfağının lezzet mirasının kusursuz bir servis anlayışı ile birleştiği Aila, Mısır Çarşısı’nın rengarenk baharatlarının bulunduğu Baharat Kütüphanesi, özel meze barı ve ocakbaşı ile misafirlerini müzik ve lezzet dolu keyifli akşamlara davet ediyor. Şef Umut Karakuş’un ev sahibi olduğu, Anadolu’nun dört bir yanından lezzetlerin mevsimine uygun olarak sunulduğu Aila, Fairmont Quasar İstanbul’un bahçe katında yer alıyor.

 

Geleneksel motiflerle bezeli iç mimarisi ile dikkat çeken restoran, İstanbul’un coşkusunu ve gündüzden geceye değişen enerjisini yansıtıyor. Konukları, Mısır Çarşısı’ndaki rengarenk görüntüleri ile İstanbul’un simgelerinden biri haline gelen baharatlar için özel olarak hazırlanan Baharat Kütüphanesi ve geleneksel çiniler karşılıyor. Çeşitliliği ve renkleri ile lezzet kültürümüzün zenginliğine dair ipuçları veren kütüphanede dileyen misafirler baharat alışverişi de yapabiliyor.

 

Restoranın diğer bölümlerinde ise, şeflerin konukların önünde mezeleri hazırladığı meze barı, usta ile sohbet imkanı sunan geleneksel ocakbaşı bölümü ve son olarak da gözlerden uzak kutlamalar, iş yemekleri ve eğlenceli saatler geçirmek isteyenler için, kendine ait ızgarası olan özel yemek odası mevcut. Aila, yaz günlerinde baktığı geniş iç avluda bahçe keyfi de sunuyor.

 

Aila, GastroClub üyelerini %15 indirimli ağırlıyor.

NASIL GİDİLİR
YEMEDEN OLMAZ
Hardallı Levrek
Yerli tane hardal “Delizia” ve trüf yağı ile hazırlananan bu lezzeti mutlaka deneyiniz.
GASTROMEKANIN ÖZELLİKLERİ
Ambiyans
İş Yemeği Modern Şık
PAHALILIK DERECESİ
PARK DURUMU
Vale
İNDİRİM ORANLARI
%15 indirim