Görür Görmez Instagram'a Fotoğraf Atmak İsteyeceğiniz 8 Mekan

Instagram'ın hayatımızdaki yeri büyük. Her gün mutlaka Instagram'da şöyle bir geziniyor, #tbt'ler yapıyor, storyler paylaşıyoruz. Bu kadar çok insanın etkileşim kurduğu bir platformda yarattığımız imajı, paylaşımlarımızın kaç like aldığını da çok önemsiyoruz. Aktif Instagram kullanıcılarının bayılacağı bu listede, profilimize bol bol takipçi katacak en havalı ve trend mekanları derledik.

 

 

1. Endam Karaköy

Türk mutfağının birbirinden nefis geleneksel mezelerini, yemeklerini; harika tabakları ve mükemmel sunumlarıyla servis ederek ortaya tablo gibi tabaklar çıkartan Endam Karaköy'de çekeceğiniz fotoğraflar tam Instagramlık! Ayrıca, mekanın, harika bir İstanbul manzarası olduğunu da söylemiş olalım. Yani, Endam, hem manzarası hem de şık yemek sunumlarıyla, Instagram'da, storylerinizde paylaşmak için harika bir seçenek!

 

 

2. Però Yeniköy

Boğaz manzarasını Instagram'a koymanın modası geçmez, geçemez! İşte bu yüzden, denize sıfır konumu, mükemmel manzara fotoğrafları çekmeye olanak tanıyan, korkulukları bile camdan cephesiyle Però Yeniköy, Instagram canavarlarının hayır diyemeyeceği adreslerden. Tabii, mekanın nefis yemeklerinden, tatlılarından yemek, bir şeyler içmek de gurme damaklar için büyük zevk.

 

 

3. B.Blok

B.Blok'un Creamy Cheesecake'i adeta kendi başına bir Instagram fenomeni! Bulut gibi yumuşacık, hafif mi hafif, ağızda eriyen bu nefis tatlıyla siz de kendi pozunuzu verin, diyetteki takipçilerinizin kabusu olun.

 

 

4. Must

#paleo, # vegan, #glutenfree gibi hashtaglerle paylaşım yapmak hem havalı hem de takipçi sayınızı artırabilecek bir şey. Must'ın menüsünde de bu havalı temalara uygun, farklı, lezzetli ve çok şık tabaklar var. Üstelik mekanın güzel dekore edilmiş duvarları da tam önünde poz vermelik!

 

 

5. Michelle Brasserie

Rengarenk ve nefis tatlıların ne kadar güzel göründüğü bir yana, Michelle'in atmosferi çok güzel. Şık avizeler, bahçenin ortasındaki şirin ağaç, tablolar... Burası Instagram'a bol bol fotoğraf koymak, keyfinizi takipçilerinizle paylaşmak için tam aradığınız yer.

 

 

6. Ali Ocakbaşı

Şöyle ağız tadıyla bir kebap yemek, masayı donattırmak, lahmacuna, içli köfteye doymak, bir de üstüne bunu denize bakarak yapmak kadar keyifli bir şey yok! Bu temayla Instagram'da takipçilerinizi evlerinde yutkundurabilir, gönül rahatlığıyla eşe dosta nisbet yapabilirsiniz.

 

 

7. Say Hello

Paylaşırken filtreye bile ihtiyaç duymayacağınız rengarenk sunumlar Say Hello'nun imzası gibi. Yemekleri süslerken kimi zaman yenilebilir çiçekler kullanıyorlar, malzemeler hep iştah açıcı ve canlı bir görüntüde. Yani, klasiğin dışına çıkarak yalnızca ortasında bir porsiyon yemek olan tabaklar değil adeta yenilebilir sanat eserleri hazırlıyorlar.

 

 

8. Nove Cadde

Ananas sadece bir meyve değil bizim için. Tropik olmasından, hayatımıza sonradan girmesinden kaynaklanan enteresan bir popülaritesi var bu hoş görünümlü meyvenin. Nove Cadde'nin ananas kaseleri, cupları bu yüzden Instagram trendlerini tam on ikiden vuruyor!

08 Haziran 2018
SHARE:
NEWSLETTER SUBSCRIPTION
Sign up for our email list to receive exclusive offers and promotions
SEARCH
BECOME A BLOGGER If you like writing reviews and articles about food and restaurants, we’d like to hear from you! APPLY NOW
INSTAGRAM