Cihangir'de Uzak Doğu Mutfağı: China Stix & Sushi

Uzak Doğu mutfağı dendiğinde İstanbul bölgesinde akla gelen ilk restoranlardan biri olan China Stix & Sushi Cihangir’de yer alıyor. Zengin menüsü ve ideal lokasyonu ile Uzak Doğu mutfağına hayran kişilerin vazgeçemediği bir alışkanlık haline gelen mekan GastroClub üyelerine de %15 oranında bir indirim sağlıyor.

 

 

Özellikle Cihangir çevresinde çalışanların öğle molalarında ve iş çıkışlarında yemek yemek için tercih ettiği mekanlardan biri haline gelmiş China Stix & Sushi, mesaiye kalanlara ya da evden çıkmak istemeyip yine de restoranın eşsiz tatlarından vazgeçmeyenlere paket servis olanağı da sunuyor. Ancak paket siparişlerde Gastroclub avantajı geçerli olmuyor.

 

Hem çocuğunuzun hem de sizin seveceğiniz farklı tatları bir arada buluşturan China Stix & Sushi’nin menüsünde yok yok! Çocuklar için hazırlanmış yemek ve menülerin yanı sıra farklı yemekler de tercih ediliyor. Çorbalar arasında deniz ürünleri ya da sebze çorbasını, başlangıçlar arasından leziz Çin böreğini, kızarmış kalamarı, yengeç köfteyi ya da karides cipsini denemek isteyebilirsiniz. Mekanın diğer öne çıkan ürünlerine bakarsak çıtır pekin ördeği, birbirinden leziz salatalar, farklı hallerde servis edilen tavuk ve dana eti içerikli yemekler, sebze ve pilavlar hemen göze çarpıyor. China Stix & Sushi menüsünde birbirinden farklı deniz ürünlerini de sunduğu için Cihangir’de diğer restoranlara göre daha farklı bir havaya sahip, bu da onu bir o kadar sıra dışı yapıyor aslında.

 

 

Ana yemek ya da başlangıç havasında değilseniz noodle ya da erişte yiyebilir ya da bu yemekleri evinize sipariş edip Çin mutfağı temalı bir gece organize edebilirsiniz. Bunlar da ilginizi çekmediyse mekanın diğer baş döndüren yanı olan sushi çeşitleri arasında kaybolup en leziz olanlarını deneyimleyebilirsiniz!

 

Kablosuz internet ve dış mekan olanağı da sunan China Stix & Sushi, modern mutfak anlayışını Uzak Doğu ile buluşturup misafirlerine eşsiz bir yemek deneyimi sunmayı başarıyor. Günden güne artan hayran sayısı ve yükselen itibarı ve yemeklerin üstün kalitesine rağmen uygun fiyatlı menüsüyle siz de bir an önce China Stix & Sushi’ye gelin ve bahsedilen deneyimi bizzat yaşayın.

06 Şubat 2017
SHARE:
NEWSLETTER SUBSCRIPTION
Sign up for our email list to receive exclusive offers and promotions
SEARCH
BECOME A BLOGGER If you like writing reviews and articles about food and restaurants, we’d like to hear from you! APPLY NOW
INSTAGRAM