Nişantaşı'nda Bir Steakhouse: Virginia Angus

İlk olarak 2011 yılında Eminönü’nde müşterilerine ve sevenlerine merhaba diyen ve açıldığı günden beri dikkatleri üzerine çeken Virginia Angus Eminönü’ndeki yerini takiben ikinci şubesini Nişantaşı’nda açmıştı. Bol proteinli yemek yemeyi sevenlerin yoğun ilgi gösterdiği “steakhouse” mekan, uzun bir süre daha popülerliğini koruyacağa benziyor. Kısacası iyi et nerede yenir diye düşünüyorsanız Virginia Angus doğru adres!

 

 

GastroClub üyelerini %10 avantajlı ağırlayan Virginia Angus, et severlerin İstanbul Avrupa Yakası’ndaki en popüler buluşma noktalarından biri olarak biliniyor. Nişantaşı’nda Valikonağı tarafında bulunan restoranda yok yok! Lezzetli hamburgerlerinden ızgaralarına, başlangıçlarından diğer yemek çeşitlerine kadar menü içerisinde sunulan her yemek bir başka güzel ve bir başka lezzetli. Etlerini elleme meşe odununda, bir başka deyişle kömür ateşinde pişiren ekip, etlerini pişirirken ve hazırlarken adeta profesyonelliklerini konuşturuyor.

 

 

Mekanın en çok sevilen yemekleri arasında “lokum” denilen ızgara bonfile, cheeseburger, Virginia burger, lokum burger ve kaşarlı köfte geliyor. Bunun yanı sıra siparişinizi verirken etinizin tam olarak nasıl pişmesini, kaç gram olması gerektiğini ve hangi sosların ekleneceğini belirtmeniz mümkün. Etlerin gramajları değişkenlik gösteriyor. Bunun yanı sıra normal etlerin yanı sıra gurme sucuk tabağı gibi farklı seçenekler de ilginizi çekebilir. Ayrıca 3 adet farklı tabaktan oluşan “Şefe Teslim” var; bu eşsiz ve ilgi çekici seçeneği sipariş verip Virginia Angus’un lezzet şöleninde kendinizi kaybedebilirsiniz. Restoranda sunulan yemekler ve hatta füme gibi farklı çeşitteki etler hoşunuza mı gitti? O halde size güzel bir haberimiz de var; mekanın kasap ve şarküteri bölümünden evinizde de pişirebileceğiniz et ürünleri satın alabilmek mümkün!

 

 

Doyurucu menüsü, Nişantaşı’na yakışır ortamı ve lezzetli yemekleriyle Virginia Angus’da harika vakit geçireceğiniz kesin. Hem iç hem de dış mekan olanağı sunan restoran da kablosuz internet erişimi de mevcut. Eminönü şubesi size uzak geliyorsa iş çıkışında arkadaşlarınızla ya da bir hafta sonu gününde bu şubeye gelip Virginia Angus’un dilden dile dolaşan meşhur tatlarını deneyimleyebilirsiniz.

27 Ocak 2017
SHARE:
NEWSLETTER SUBSCRIPTION
Sign up for our email list to receive exclusive offers and promotions
SEARCH
BECOME A BLOGGER If you like writing reviews and articles about food and restaurants, we’d like to hear from you! APPLY NOW
INSTAGRAM