Enfes Manzarasıyla My House

Enfes bir manzara karşısında yemek yemek ve güzel vakit geçirmek istiyorsanız Taksim – Sıraselviler Caddesi üzerinde bulunan My House adlı dünya mutfağı ağırlıklı restoranı denemek isteyebilirsiniz.

 

 

Geçtiğimiz dönemlerde yenilenmiş konsepti ve yeme-içme anlayışıyla daha da öne çıkan My House, iç mekan dekorasyonuyla göz kamaştırıyor. Boydan boya uzanan camlı dekorasyonuyla neredeyse bütün İstanbul’u gözler önüne seren mekan, büyüleyici bir Boğaz manzarasıyla sizi baş başa bırakıyor. Sahip olduğu ses yalıtımı sayesinde de Taksim’in gürültüsünden uzak dakikalar geçirme imkanına sahip olunuyor.

 

Hem yerel hem de farklı kültürlerin mutfağından izler taşıyan menüsüyle pek çok gurmenin de ilgisini çeken My House’ta dağ kekikli salata, köfte, Meksika dürüm ve mantar soslu bonfile gibi pek çok yemeği ve ara sıcakları deneyebilir ve bu yemeklerin yanına eşlik edecek birbirinden kaliteli şarapları sipariş edebilirsiniz; şarapların büyük bir çoğunluğu yerel markalar ağırlıklıdır. Canınız ana yemek çekmiyorsa My House’un birbirinden lezzetli pizzalarından birini deneyebilirsiniz; sunulan pizza çeşitleri arasında deniz mahsullü pizza gibi farklı içeriklere sahip çeşitleri de bulunuyor. Akşam yemeklerinin yanı sıra sırf bir fincan kahve içmek ya da kahvaltı etmek için bile gelip bu manzaranın tadı çıkarılabilir. GastroClub üyesiyseniz ve buraya gelmeyi planlıyorsanız My House’un size özel sunduğu avantajları kesinlikle kaçırmayın. Hafta içi gelirseniz %15, hafta sonu gelirseniz ise %10’luk bir indirim oranından faydalanmanız mümkün olacaktır. 

 

 

My House hem yemek hem de organizasyon bakımından sıklıkla tercih ediliyor. Haftanın belli günleri canlı performanslar ve Latin, salsa ya da tango geceleri gibi etkinlikler düzenleniyor, bunları takip etmek isteyebilirsiniz. Bu etkinliklerin yanı sıra siz de bir yemek daveti vermeyi planlıyorsanız My House böyle bir olanak da sunuyor. Mekan yemek davetleri için maksimum 300, kokteyl davetleri için ise 700 kişilik bir kapasiteye sahip.

 

Taksim Meydanı’na ve Belçika Konsolosluğu’na oldukça yakın olan My House’a hala gitmediyseniz önümüzdeki günlerde gitmeyi planlayın ve bu bahsettiğimiz manzaranın tadını çıkarın, pişman olmayacaksınız. My House’a geldiğinizde İstanbul’u çok farklı bir açıdan görüp bu şehre tekrar aşık olacaksınız.

27 Ocak 2017
SHARE:
NEWSLETTER SUBSCRIPTION
Sign up for our email list to receive exclusive offers and promotions
SEARCH
BECOME A BLOGGER If you like writing reviews and articles about food and restaurants, we’d like to hear from you! APPLY NOW
INSTAGRAM