White Mill Cafe
Mutfak Türü : Cafe-Dünya Mutfağı-Kahvaltı
0212 292 28 95
Susam Sk. No:13 Cihangir Beyoğlu/İstanbul
  • Rezervasyon GereklidirREZ
  • İndirim Oranı%15
FOTOĞRAFLAR
NASILDIR?

Lonely Planet'in Virginia Maxwell tarafından hazırlanan 'Istanbul Encounter (Best of)' kitabında tavsiye edilen yeme ve içme mekanları arasına girerek, uluslararası arenada da kendini kanıtlayan White Mill, 6 senedir Cihangir Susam Sokağın en belirgin sembollerinden biri...

 

Her zaman kullandığı ürünlerin lezzeti ve kalitesi ile ön plana çıkmayı başaran mekan; yenilediği menüsünde bademli tavuk, patlıcanlı penne, zencefilli kişnişli tavuk, mantarlı kuzu eti, ızgara bonfile, acılı taglietelleli bonfile dilimleri, wrap ve schnitzel çeşitleri gibi alternatiflere yer vererek 'mutfakta mutlak lezzet' prensibini devam ettiriyor. 

 

Ödüllü barmen tarafından hazırlanan kış kokteylleri ise menüye damgasını vuruyor. Mekanın ünlü kokteylleri arasında karadut ve votka karışımından GYPSY, passion fruit ve votka ile yapılan PASSION, greyfurt margarita, satsuma ve votka karışımından BODRUM'u sayabiliriz. Pazartesi hariç her gün gece 01:30'a kadar açık olan White Mill, sigara içenleri de düşünerek özel bahçesini ısıtıcılar ve tentelerle kışa hazır hale getirdi. 100 metre mesafede bulunan ücretli açık ve kapalı otoparkı ile sizleri bekliyor.

 

White Mill Cafe GastroClub üyelerine %15 daha avantajlı!

NASIL GİDİLİR
YEMEDEN OLMAZ
Narlı, Yer Fıstıklı Tahıl Salatası
Sağlıklı bir öğle yemeği istiyorsanız, lezzetli menü içeriğinden seçtiğimiz salatayı denemenizi kesinlikle öneriyoruz!
GASTROMEKANIN ÖZELLİKLERİ
Ambiyans
Modern Bahçeli
PAHALILIK DERECESİ
PARK DURUMU
Otopark
İNDİRİM ORANLARI
%15