Topaz
Mutfak Türü : Dünya Mutfağı
0212 249 10 01
İnönü Caddesi Ömer Avni Mahallesi No :50 Gümüşsuyu / İSTANBUL
  • Rezervasyon GereklidirREZ
  • İndirim Oranı%15
FOTOĞRAFLAR
NASILDIR?

Modern Akdeniz yemekleri  ile Osmanlı mutfağının olağanüstü lezzetlerini sunan Topaz Restaurant, 2007’den beri Gümüşsuyu’nda Avrupa ve Asya kıtalarını birbirinden ayıran boğazın nefes kesen manzarası eşliğinde hizmet veriyor. “İstanbul’un Cevheri” mottosuyla hizmet veren Topaz, kaliteli servisi ile rafine lezzetlerin peşindeki yerli ve yabancı misafirlerin popüler seçimi olarak karşımıza çıkıyor.

Topaz, konuklarını Avrupa’nın en seçkin restoranlarında uygulanan “Degüstasyon Menüleri” ile ağırlıyor. Türkiye’de ilk defa uygulanan “Degüstasyon Menüleri”ne, Topaz’ın ödüllü şarap kavından birbirinden seçkin şaraplar eşlik ediyor. Akdeniz ve Osmanlı mutfaklarının özenle seçilmiş yemekleri ile hazırlanan menüler, someliyer tarafından seçilen farklı şaraplarla eşleştirilerek misafirlerin damak zevkine sunuluyor.

Farklı dekorasyonu ve büyüleyici manzarasıyla Topaz Resturant, GastroClub üyelerini %15 ayrıcalıklı ağırlıyor. 

ÖNEMLİ NOT

Rezervasyon yaptırırken GastroClub üyeliğinizden bahsetmeyi unutmayınız.

NASIL GİDİLİR
YEMEDEN OLMAZ
Sous Vide Kuzu Pirzola
Topaz'ın ünlü şefi Tevfik Alparslan'ın kendine özel yorumuyla hazırlanan bu özel lezzet, özel bir pişirme tekniğinden geçtikten sonra hazırlanıyor. Bu özel lezzeti mutlaka denemelisiniz !
GASTROMEKANIN ÖZELLİKLERİ
Ambiyans
Şık Manzara İş Yemeği Romantik
PAHALILIK DERECESİ
PARK DURUMU
Vale
İNDİRİM ORANLARI
%15