PUNTO - İstinye Park
Mutfak Türü : İtalyan
0212 345 60 81
0212 345 60 83
İstinye Bayırı Cad, İstinye Park AVM No: 232-233 Sarıyer/İstanbul
  • İndirim OranıBütün Gün - %15
FOTOĞRAFLAR
NASILDIR?

PUNTO, İtalyan mutfağının, sağlıklı Akdeniz tipi beslenmenin en iyi temsilcilerinden biri. Sadelik, ürünlerin tazeliği, kalitesi ve doğallığı, hazırlanma ve pişirilme işlemleri kadar ön planda. Sızma zeytinyağı, domates, sarımsak, yeşil yapraklı sebzeler ve buğday ürünleri temel malzemeler arasında.

 

PUNTO, misafirlerine en iyi İtalyan lezzetlerini sunabilmek için makarnalarını günlük hazırlıyor. Yemeklerde kullanılan sebzeler günlük alınıyor. Yemeklerde Antakya bölgesi zeytinlerinden ürettirdikleri soğuk sıkım zeytinyağını kullanıyorlar. Tüm pizzalar ise her zaman taze, özel reçeteli domates sosları ile hazırlanıyor.

 

PUNTO’nun lezzet dünyasında GastroClub üyeleri %15 indirimli ağırlanıyor! GastroClub indirimi diğer indirim ve kartlarla birleştirilemez. 

ÖNEMLİ NOT

12-18 Şubat Aşk Haftası boyunca, ana yemek siparişinizde, %15 GastroClub indirimine ek olarak, bir adet ‘Pizza di Amore’ ikram edilir.

NASIL GİDİLİR
YEMEDEN OLMAZ
Pizza di Amore
Şubat ayı boyunca PUNTO'da, İtalyanca’da aşk pizzası anlamına gelen Pizza di Amore sizleri bekliyor! Pizza di Amore, kalp şeklinde hazırlanıyor, Nutella, muz ve çilek ile servis ediliyor.
GASTROMEKANIN ÖZELLİKLERİ
Ambiyans
Aile Modern
PAHALILIK DERECESİ
PARK DURUMU
Otopark
İNDİRİM ORANLARI
Bütün Gün - %15