Oxtail Gurme
Mutfak Türü : Cafe-Kahvaltı-Şarküteri
0212 342 00 44
Maden Mahallesi, Kilyos Caddesi, No 169, Sarıyer
  • İndirim OranıBütün Gün - %15
FOTOĞRAFLAR
NASILDIR?

Oxtail Gurme, organik ürünleriyle hemen dikkat çekmeye başlayan bir şarküteri olma özelliğini taşıyor. Oxtail Gurme’de peynirden kurutulmuş ete, zeytinyağılılardan daha birçok şarküteri ürünleriyle misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

 

Organik ürünleriyle ön plana çıkan Oxtail Gurme’nin menüsünde bulabileceğiniz tüm meze ve zeytinyağlılar Oxtail Restaurant İstanbul’un mutfağında hazırlanıyor. Misafirlerine 13 çeşit meze ve zeytinyağlı seçeneklerini sunuyor, çeşitler ise devamlı değişiyor. Peynir ile şarküteri ürünleri için ise, yurtiçi ve yurtdışında bulunan en iyi markalar ile çalışılıyor.

 

Oxtail Gurme’de lezzet en doğru adresinden getirilip İstanbullulara sunuluyor. Organik bölümünde Trakya ve Anadolu’dan gelen ürünler sunuluyor. Tekirdağ’da bulunan çiftliklerindeki köylü kadınlar tarafından üretilen bal, ceviz, tarhana, erişte, kuskus,  Ayvalık’tan özel üretilen zeytinyağı, sabun, gül suyu, Hatay’dan ise zeytin geliyor. Organik ve lezzetli kahvaltısına olan ilgi ise bütün bu konularda ne kadar iyi olduklarını gösteriyor.

 

GastroClub üyeleri Oxtail Gurme'de %15 daha ayrıcalıklı ağırlanıyor.

NASIL GİDİLİR
GASTROMEKANIN ÖZELLİKLERİ
Ambiyans
Modern Rahat
PAHALILIK DERECESİ
PARK DURUMU
Yok
İNDİRİM ORANLARI
Bütün Gün - %15