Namlı Gurme - Karaköy
Mutfak Türü : Kahvaltı-Şarküteri
0212 293 68 80
Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi, Rıhtım Caddesi, No 1/1, Katlı Otopark Altı, Beyoğlu, İstanbul
  • İndirim OranıBütün Gün - %15
FOTOĞRAFLAR
NASILDIR?

Kaliteli ve özenle seçilmiş ürünler sunma hedefiyle gıda sektörüne giriş yapan Namlı Pastırmacılık, daha sonra peynir, et çeşitleri, şarküteri ve diğer gıda ürünlerini de bünyesine ekleyerek kuşaktan kuşağa bugünkü geniş ürün yelpazesini oluşturdu ve genişletmeye devam ediyor. 2007’de Karaköy’de kurulan Namlı Gurme ile de, ilk defa cafe restoran ve şarküteri üçlüsü biraraya geldi.

Gerçek bir kahvaltı yapmayalı ne kadar oldu? Namlı Gurme’nin sunduğu kahvaltılık çeşitleri göz kamaştıran türden. Her biri kendi yöresinden gelen envai çeşit peynir, zeytin, reçelin yanında damak tadınıza uygun bol seçenekli kahvaltılıkları bulabiliyorsunuz. Mekanın standart kahvaltı tabağını tercih etmeyenler ise istedikleri gibi bir tabak oluşturabiliyor. Üstelik burada sadece kahvaltılık sunulmuyor, en başta da söylediğimiz gibi ürün yelpazesi çok geniş.  

Eğer bir gurmeyseniz 1000’e yakın özel gurme ürününün yanında organik ürünler de bulabilirsiniz. Ayrıca, güzel bir yemek istediğinizde seçebileceğiniz günlük olarak sunulan sıcak ve soğuk ev yemekleri, ızgara et ve tatlı çeşitlerini; atıştırmalık şeyler istediğinizde mercimek köftesi ya da karpuz – peynir ikilisini bulabilmek için günün her saati uğrayabileceğiniz bir yer Namlı Gurme. 

Geniş ürün yelpazesiyle Namlı Gurme; Karaköy, Nişantaşı City's AVM ve Göktürk şubelerinde GastroClub üyelerini %15 indirimli ağırlıyor.

ÖNEMLİ NOT
İndiriminiz, ev alışverişleriniz için de geçerlidir.
NASIL GİDİLİR
YEMEDEN OLMAZ
Şarküteri Salam Çeşitleri
Namlı Gurme kalitesiyle seçilen, isteğe göre ross beef, mortadella, pastırma, jambon, füme ve sucuk seçeneklerinden oluşturulan şarküteri tabağı.
GASTROMEKANIN ÖZELLİKLERİ
Ambiyans
Rahat Bahçeli
PAHALILIK DERECESİ
PARK DURUMU
Sokak
İNDİRİM ORANLARI
%15 indirim