Limonlu Bahçe
Mutfak Türü : Ege - Akdeniz-Türk
0212 252 10 94
Tomtom Mah. Yeniçarşı Cad. No:74 Galatasaray Beyoğlu/İstanbul
  • Rezervasyon GereklidirREZ
  • İndirim OranıBütün Gün - %15
FOTOĞRAFLAR
NASILDIR?

İstanbul’un ilk ‘chill out zone’u Limonlu Bahçe, ismini bahçesinde bulunan limon ağaçlarından alıyor. İstiklal caddesinden Tophane’ye inerken Fransız sarayının arkasında yer alan Limonlu Bahçe, her şeyiyle ‘Ben Beyoğluluyum’ diyen bir apartmanın içerisinde.

 

Beyoğlu’nun kendine özgü, birbirinden farklı kültür, renk ve çeşitliliğinin ve aynı zamanda hızlı hayatın, acelenin, günlük koşuşturmaların içinde, Limonlu Bahçe’de, hemen yanı başındaki şehrin tüm telaşı yerini sakinliğe bırakıyor. Limonlu Bahçe, limon ağaçlarının yanısıra manolya, gül, çam, ıhlamur, yasemin, erik ağaçlarının bulunduğu 350 m2lik alanda, yeşillikler içerisinde, irili ufaklı kaplumbağa topluluğuyla şehrin betonlaşan yapılanmasından sonra insana nefes alma şansı tanıyor.

 

Yemeklerin lezzetine özellikle itina gösteren ve açık mutfak düzenlemesi ile şeffaf olmayı tercih eden işletme, Akdeniz mutfağının lezzetlerini Türk mutfağı lezzetleriyle yer yer harmanlayarak hazırladığı menüsü ile ‘lezzetli yemek’ konusunda oldukça iddialı. Ayrıca, mevsim meyveleri ile yapılan frozenlar, limonlu bahçe mamulü limonata ve kokteylleri kesinlikle cezbedici!

 

Limonlu Bahçe’de GastroClub üyeleri %15 indirimli!

NASIL GİDİLİR
GASTROMEKANIN ÖZELLİKLERİ
Ambiyans
Bahçeli Rahat Romantik
PAHALILIK DERECESİ
PARK DURUMU
Yok
İNDİRİM ORANLARI
%15 indirim