itsumi
Mutfak Türü : Japon - Sushi-Uzakdoğu
0212 264 64 48
İşkuleleri Kule 2 Giriş katı No:43, 4.Levent - İstanbul
  • İndirim OranıBütün Gün - %20
FOTOĞRAFLAR
NASILDIR?

Japon yemeklerinin özü, 5 temel lezzete dayanır; şeker,  tuz, sirke, soya sosu ve miso. Eski Japon aşçılarının becerisiyle bu 5 temel lezzet, Japon yemeklerinde 5 temel tada dönüşmüştür. Bu temel tatlar tıpkı Türk mutfağındaki gibi tatlı, ekşi, tuzlu, acı ve baharatlıdır. Restoranın adındaki "ITSUMI" bu 5 temel Japon tadının simgesidir. 

ITSUMI, bu geleneksel tatlara sadık kalarak, yiyeceklerin doğal lezzetini bozmadan Japon yemeklerinin keyfine varabilmeniz için sizlerin uzun süre vazgeçemeyeceğiniz bir Japon restoranı hazırladı. 5 kıtanın buluşma noktası olan Türkiye’de 5 kıtanın lezzetlerini birleştirerek misafirlerine sunmak arzusuyla ITSUMI Restoran kuruldu.

Modern Japon tasarımıyla bir ilke imza atan ITSUMI, Japon kültürünü Türk misafirperverliği ile birleştirmesiyle, Japon misafirlerin yanı sıra Türk misafirlerin de büyük ilgisini topluyor.
Bu kadar kısa zamanda Türk misafirlerin de sevgisini kazanması ITSUMI kurucusu ve aşçısı olan Shunichi HORIKOSHI’nin tecrübesinden kaynaklanıyor.

GastroClub üyeleri birbirinden özel Japon mutfağı lezzetlerini, ITSUMI’de %20 daha ayrıcalıklı tadıyor!

ÖNEMLİ NOT

Öğle servisinde fix menülerde GastroClub indirimi geçerli değildir.

NASIL GİDİLİR
YEMEDEN OLMAZ
Kızarmış Cheesecake
Japon mutfağında aşina olmadığımız bu lezzeti bir de İtsumi farkıyla deneyin...
GASTROMEKANIN ÖZELLİKLERİ
Ambiyans
Şık İş Yemeği Modern
PAHALILIK DERECESİ
PARK DURUMU
Vale
İNDİRİM ORANLARI
Bütün Gün - %20