Goodville
Mutfak Türü : Ege - Akdeniz
0 212 281 03 79
Esentepe, Ecza Sok. No:4/35 Levent Şişli/İstanbul
  • Rezervasyon GereklidirREZ
  • İndirim OranıBütün Gün - %15
FOTOĞRAFLAR
NASILDIR?

‘Her şey mevsiminde güzel, güzel olan her şey ise Goodville’de’ sloganıyla hareket eden Goodville Seasonal Kitchen, Kanyon AVM’nin arka kapısının hemen karşısında. Mekan lezzet ve sağlığın birlikteliğine inanan ve arayan mevsimsel bir mutfağa sahip. Onlara göre mevsiminde yetişerek güneşe doyan meyve ve sebzelerin doğallığı ve besleyiciliği, yemeklerinin hem lezzet hem de sağlık kaynağı.

 

Öğle ve akşam yemeklerinde restoran oldukça kalabalık oluyor zira iş çevresi Goodville’i mekanı bellemiş. Mutfakları mevsimsel olarak değişiyor. Menülerinde kendilerine özel dokunuşlarıyla hazırladıkları lezzetler bulunmakta. Mesala faydalarını saymakla bitiremeyeceğimiz pancarın suyuyla kinoayı ve kuskusu pişiriyorlar. Balkabağı çorbası, kinoa kısırı, pancarlı kuskus risotto, kokonat pilav, chia tohumlu ve labneli pancake menülerindeki lezzetlerden. Yarı açık mutfak düzeniyle yemeklerin hijyeninden emin olabilmeniz istenmiş. Taze, sağlıklı, hızlı servis edilen öğle ve akşam yemeklerinin yanı sıra protein ağırlıklı olan kahvaltı menüleri de oldukça cezbedici.

 

Her Çarşamba 19:30’da başlayan Jazz Gecesi’nde canlı performanslarıyla jazz müzisyenleri sahne alıyor. Ayrıca Cuma günleri de 70'lik gece adıyla eskimeyen şarkılar ve Goodville'in özel mezeleriyler rakı gecesi düzenleniyor.

 

Plazalar bölgesinde sağlıklı ve lezzetli yemeklerin adresi Goodville, GastroClub üyelerine %15 indirimli!

ÖNEMLİ NOT
Öğle servislerindeki indirimli menülerde ve yemek kartlarıyla yapılan ödemelerde  GastroClub indiriminiz geçerli değildir.
NASIL GİDİLİR
YEMEDEN OLMAZ
Salata Çeşitleri
Her öğüne uygun birbirinden lezzetli salata çeşitlerini denemenizi tavisye ederiz.
GASTROMEKANIN ÖZELLİKLERİ
Ambiyans
Modern Rahat Müzikli Eğlence
PAHALILIK DERECESİ
PARK DURUMU
Yok
İNDİRİM ORANLARI
%15 indirim