Frankie İstanbul
Mutfak Türü : Akdeniz
0212 230 66 66
The Sofa Hotel, Teşvikiye Cad. No:41 – 41/A 8.Kat Nişantaşı - Şişli / İstanbul
  • Rezervasyon GereklidirREZ
  • İkram
  • Kişi Limiti 10
  • İndirim Oranı11:00 / 18:00 - %25
FOTOĞRAFLAR
NASILDIR?

Şehrin moda ve sanat merkezinin kalbi,  İstanbul'un en gözde semtlerinden Nişantaşı'ndaki Sofa Otel'in en üst katında yer aşan Frankie İstanbul mükemel servisi, renkli ambiansı ve leziz menüsü ile öğle ve akşam yemekleri için hizmetinizde..

Genç ve dinamik şef Symeon Triantafyliou yönetiminde hazırlanan, yenilikçi Akdeniz mutfağı ve Ege lezzetlerini muhteşem bir manzara eşliğinde çok özel bir deneyime dönüştürebilirsiniz. 140 kişi kapasiteli restoranın yanı sıra birbirinden keyifli kokteylleri tadabileceğiniz son derece şık ve modern bir bar ve lounge alanı bulunmaktadır.  

Suat Ateşdağlı yönetimindeki S Music Design ekibinin daimi DJ performanslarının yanısıra, Sezen Aksu direktörlüğünde Pazartesiden Cumartesiye haftada 6 gece, yerli ve yabancı müzisyenlerin sahne aldığı Frankie, İstanbul'un en keyifli ve kaliteli canlı müzik mekanıdır. 

Dünyanın her yöresinden ithal edilen kıymetli şarapların yanısıra pek çok yerli üreticinin seçkin şaraplarını bulunduran etkileyici bir şarap mahzeni bulunmaktadır.Frankie İstanbul mahzeni, 60 çeşit şarabı kadehte sunarak şarapseverlere farklı deneyimler yaşatmaktadır. Sigara içen misafirler için özel olarak ayrılan teras, sıcak ve samimi dekorasyon anlayışı ve panoramik manzarasıyla İstanbul'u keyifle seyrederek içikilerinizi yudumlayacağınız eşsiz bir mekan..

Tüm mekan, yaz aylarında tek bir dokunuşla açık hava terasına dönüşüyor ve tamamen üstü açık bir hale gelerek hizmet veriyor.

Bu seçkin mekanın keyfini sürmek GastroClub üyelerine öğleyin a la carte menü'de %25;

Pazar ve Pazartesi günleri olan özel davetlerde %10 daha avantajlı.

Ayrıca GastroClub üyeleri canlı performans günlerinde 24 saat öncesinde yapılan rezervasyonlarda güzel masa önceliği ve akşam yemeklerinde rezervasyon önceliği ile kahve ve digestif ikram ayrıcalıklarından yararlanabiliyorlar.

NASIL GİDİLİR
YEMEDEN OLMAZ
Kaburga
Frankie'nin usta şeflerinin dokunuşlarıyla hazırlanan bu lezzeti denemelisiniz
GASTROMEKANIN ÖZELLİKLERİ
Ambiyans
Teras Şık Manzara Müzikli Eğlence İş Yemeği Romantik
PAHALILIK DERECESİ
PARK DURUMU
Vale
İKRAM TİPİ
Kahve - Digestif
İNDİRİM ORANLARI
11:00 / 18:00 - %25