Carême Restaurant
Mutfak Türü : Dünya Mutfağı-Türk
0 212 386 10 00
Wyndham Grand İstanbul, Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi, No 177, Levent/İstanbul
  • Rezervasyon GereklidirREZ
  • İndirim OranıBütün Gün - %30
FOTOĞRAFLAR
NASILDIR?

Carême Restaurant, şehir merkezinde kolay ulaşılabilir konumu, dünya mutfağına hâkim geniş menüsü ve kusursuz hizmet anlayışıyla misafirlerine üst düzey konfor yaşatmaya devam ediyor.

 

Dünya mutfağının eşsiz lezzetlerinin yanı sıra Türk mutfağına eklediği yeni lezzetleriyle de misafirlerini karşılayan Carême, yenilenen menüsüyle fark yaratıyor. Menüsüne kendi çiftliğinden dana kaburga ve sek dana pirzola, süt kuzudan kuzu incik de ekleyen Carême, steak menüleri daha da zenginleştirerek gençlerin de uğrak noktası oluyor. Mutfağında İtalyan el açması pizzalara imza atan Carême Restaurant, manda sütünden yapılan sütlaçla menüsünü taçlandırarak, misafirlerinin öğle ve akşam yemeklerini büyük bir keyfe dönüştürüyor. Dekorasyonuyla da misafirlerine görsel bir şölen yaşatan Carême Restaurant, şehrin en merkezi yerinde, muhteşem manzarası, şık dekorasyonu, direkt metro bağlantısıyla misafirlerine sınırsız konfor yaşatıyor.

 

Carême Restaurant, dünya ve Türk mutfağına ait özel yemekleri açık terasında lezzet tutkunlarının beğenisine sunarak yaz aylarında özel anlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Carême, iş yemekleri ve iş toplantıları için de uygun dekorasyonuyla hizmet vermektedir.

 

GastroClub üyeleri Carême Restaurant'ta %30 daha ayrıcalıklı ağırlanıyor.

NASIL GİDİLİR
YEMEDEN OLMAZ
Odun Ateşinde Pizza Çeşitleri
Özenle hazırlanan, odun ateşinde pişirilen bu lezzetleri mutlaka denemelisiniz.
GASTROMEKANIN ÖZELLİKLERİ
Ambiyans
İş Yemeği Şık Teras
PAHALILIK DERECESİ
PARK DURUMU
Otopark
İNDİRİM ORANLARI
Bütün Gün - %30