Alsancak Unlu Mamüller - Bostanlı
Mutfak Türü : Kahvaltı-Patisserie
0232 330 94 93
Şehitler Bulvarı No:9 Bostanlı, İzmir
  • İndirim Oranı%15
FOTOĞRAFLAR
NASILDIR?

Hangisini seçeceğinize kolay kolay karar veremeyeceğiniz, her birinin tadına bakmak isteyeceğiniz birbirinden özel seçenekler sizleri Alsancak Unlu Mamuller’de bekliyor.
 

Ekmeklerden kurabiye ve pastalara, çeşit çeşit unlu mamullerden sütlü tatlılara, birbirinden özel sıcak ve soğuk içeceklere; hatta çikolatalara varan ürün gamıyla misafirlerine geniş lezzet seçeneği sunan Alsancak Unlu Mamuller, kurulduğu günden bugüne geleneksel ürünleri ve klasikleşmiş ekmek çeşitleri ile de damakları tatlandırıyor. Burası sadece tadına doyulmaz ürünlerini tatmak için değil; sıcak, samimi ambiyansı için de her gün uğramak isteyeceğiniz bir buluşma, soluklanma ve hızlı yaşam temposuna mola verme adresi olma özelliğini de taşıyor. Öğle yemeği için vereceğiniz arayı değerli kılabileceğiniz adreslerden birisi.
 

Hepsi işinin erbabı ustaların elinden çıkan ve her gün en taze haliyle beğenilerinize sunulan ürünler her geçen gün geliştiriliyor; çünkü Alsancak Unlu Mamuller müşterilerine önce misafir daha sonra da ailesi olarak görüyor.
 

Yaşama “anlam” ve “lezzet” katmayı hedefleyen Alsancak Unlu Mamuller Bostanlı şubesinde GastroClub üyelerini %15 daha avantajlı ağırlıyor.

ÖNEMLİ NOT

Avantajınız gel-al (take-away) serviste de geçerlidir.

NASIL GİDİLİR
YEMEDEN OLMAZ
Antep Fıstıklı Tart
Antep fıstığının verdiği tat ile eşsiz bir zevk yaşayacağınız bu lezzeti mutlaka denemelisiniz.
GASTROMEKANIN ÖZELLİKLERİ
Ambiyans
Rahat
PAHALILIK DERECESİ
PARK DURUMU
Yok
İNDİRİM ORANLARI
%15