Ali Ocakbaşı - Karaköy
Mutfak Türü : Kebap
0212 293 10 11
Arap Camii Mah. Tersane Cad. Kardeşim Sok. No:45 Kat:4 Grifin Han Karaköy, İstanbul
  • Rezervasyon GereklidirREZ
  • İndirim Oranı%15
FOTOĞRAFLAR
NASILDIR?

Ali Ocakbaşı, İstanbul'un yeni yıldızı Karaköy'de modern ocakbaşı konseptinin mimarı. Tarihi Grifin Han'daki mekanıyla misafirlerini tarihi bir atmosferde Haliç manzarasında ağırlayan Ali Ocakbaşı, lezzet severlere iştah kabartan bir menü sunuyor.
 

Kebabı modern yorumuyla sunan Ali Ocakbaşı'nda, pastırmalı humus, sıcak ezme salata ve beş ayrı otla hazırlanan Ali salata mutlaka denenmesi gereken lezzetlerin başında geliyor.
 

Ali Ocakbaşı'nın spesyalleri arasında; Ali Kebap, özel sosunda marine edilmiş Şaşlık, tandır fırınında lavaş ile servis edilen Uykuluk ve Kaburga'nın yanı sıra vejetaryenler için de özel seçenekler bulunuyor.
 

İsteyenlerin ocakbaşı ritüeli yaşayabileceği, isteyenlerin manzaranın tadını çıkararak lezzetli bir sofranın tadını çıkarabileceği şekilde düzenlenmiş olan mekanda müzikler de bir hayli keyif verici.
 

Teras katında konuklarını ağırlayan Haliç Bar, İstanbul manzarasına karşı keyifli zaman geçirmek isteyenler için doğru adres. Özel kokteyller ve müziklerle geliştirilen atmosfer karşı konulamaz nitelikte.
 

Mezenin, etin ve içkilerin en lezzetlisini en iyi atmosferde sunan Ali Ocakbaşı, Karaköy şubesinde GastroClub üyelerini %15 daha avantajlı ağırlıyor.

ÖNEMLİ NOT

Rezervasyon yaptırırken GastroClub üyeliğinizden bahsetmeyi unutmayın.

NASIL GİDİLİR
YEMEDEN OLMAZ
Ali Kebap
Zırh ile elde günlük çekilmiş kuzu/dana karışık az yağlı ''Ali''ye özgü kebabı denemeden geçmeyiniz.
GASTROMEKANIN ÖZELLİKLERİ
Ambiyans
Teras Şık Modern Manzara Aile İş Yemeği
PAHALILIK DERECESİ
PARK DURUMU
Vale
İNDİRİM ORANLARI
%15