Nefis Kokteyl Çeşitleri ile 5 Cocktails & More

Bir süredir Beyoğlu ve çevresinde kapanan mekanlardan sonra gece hayatı eski rengini ve canlılığını kaybetmişti. Ancak zamanla bir nebze de olsa yaralarını saran Beyoğlu’nda son zamanlarda birbirinden kaliteli ve ilgi çekici mekanlar karşımıza çıkmaya başladı; bunlardan biri ise nefis kokteyl çeşitleri ile 5 Cocktails & More!

 

 

Asmalımescit Mahallesi’nde bulunan ve Tünel Meydanı’na oldukça yakın olan 5 Cocktails & More Eski Lokal’in yerindeki konumuyla sizlere merhaba diyor. Oben Budak ve Alexander Koko tarafından açılmış olan mekan akşam 5 ve gece 2 arasında hizmet veriyor. İş çıkışı arkadaşlarınızla vakit geçirip günün stresini atabileceğiniz ya da hafta sonu harika vakit geçirebileceğiniz mekan birbirinden kaliteli kokteyl çeşitleri ile şimdiden pek çok kişinin beğenisini kazanmış durumda. Bilindiği gibi geçtiğimiz seneden beri yoğunlukla İstanbul çevresinde gözlemlendiğinde “kokteyl” tarafında faaliyet göstere mekanların popülerliği artmış durumda, 5 Cocktails & More da başarılı ekibi ile kaliteli bir servis benimseyerek bu alanda dikkat çeken gözde mekanlar arasında yerini almışa benziyor.

 

 

Özgün dekorasyonu ve cıvıl cıvıl ortamı sayesinde her geçen gün müdavimlerinin sayısı artan mekanda hem hafta içi hem de hafta sonu pek çok etkinlik düzenleniyor. Özellikle şu sıralar hafta içi bazı zamanlarda düzenlenen “networking” partileri ve farklı konseptler altında gerçekleştirilen etkinlikleri ilginizi çekebilecek kıvamda! Gelelim kokteyl konusuna; buraya gelenlerin sevdiği içkiler arasında cinli kokteylleri ya da Pink Alexander ve Passion Fruit gibi kokteyller öne çıkıyor. Özel karışımlara sahip olan içkilerin ünü şimdiden tüm şehre yayılmış durumda. Sevdiğiniz içki eşliğinde sevdiklerinizle sohbet ederken oldukça keyifli vakit geçirebilir ve gecenin ilerleyen saatlerinde kendinizi güzel ve kaliteli müziğin kollarına bırakıp dans etmeye başlayabilirsiniz.

 

 

Taksim Meydanı ya da Karaköy tarafından oldukça kolay ulaşabileceğiniz 5 Cocktails & More, şahane ortamıyla kutlama ve benzeri özel günler ya da sadece keyifli ve hoş vakit geçirmek isteyeceğiniz geceler için ideal bir yer. GastroClub üyelerine de özel olarak %20 değerinde bir avantaj sağlayan bu şahane bara mutlaka ama mutlaka uğramalısınız.

22 Şubat 2017
PAYLAŞ:
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
E-Bülten’e üye olun, tüm ayrıcalıklardan önce sizin haberiniz olsun.
ARAMA
SEN DE YAZAR OL Benim de söyleceklerim var diyorsan yazar olma sırası sende. HEMEN BAŞVUR
INSTAGRAM